Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Huszonéves fiatalok általában...

Huszonéves fiatalok általában sokat dolgoznak? Vannak, akik egyáltalán nem dolgoznak semmit?

Figyelt kérdés
2021. febr. 14. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan időszak hogy egyáltalán nem volt semmi munkám, volt amikor sokat dolgoztam, és volt amikor kicsit lazábban.
2021. febr. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Nincs munkám viszont itthon én viszem a háztartást úgyhogy dolgozok itthon is
2021. febr. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a fórumon elég sokat, mert ennyi idősen legtöbbjük szenyor fejlesztő programozó mérnök informatikus, és otthon sincs idejük pihenni, hanem szabadidejükben is mindig pörögnek. Viszont mindegyikük multimilliomos (álmukban persze)
2021. febr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vannak akik sokat dolgoznak, mások semmit, mi a kérdés?


Önmagában a "dolgozás" semmit nem jelent.


Lehet valaki nem dolgozik, de mellette egyetemen doktorira megy, Erasmuson, TDK konferenciákon, fejlesztői előadásokon vesz részt. Mellette céltudatosan építi az életét.


Meg van olyan is aki bár dolgozik, de minimálbérért operátor egy gyárban és sehova nem halad az élete.

2021. febr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy nézzük, hogy egy normális irodai (diplomás) munka mellett a családi vállalkozást is visszük közösen, akkor igen, sokat dolgoztam huszonévesen. 30+-isként pedig már vezetőként még többet.
2021. febr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3-4 hét kamionban, 3-4 nap itthon. Nemzetközizek. Ez soknak számít? 24/f
2021. febr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tavaly októberben kezdtem dolgozni a mostani munkahelyemen. Előtte másfél évig nem dolgoztam, azelőtt meg raktáros voltam, illetve árufeltöltő.


Most villamosmérnök gyakornokként dolgozom.


Igyekszem heti átlag 25-30 órát dolgozni, szerencsére online oktatás mellett harmadévesként ez könnyű, mert kell a pénz.


F

2021. febr. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!