Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit lehet az ilyen helyzettel...

Mit lehet az ilyen helyzettel kezdeni egyáltalán, örök hazugságban kell élnem vagy lesz valaho olyan 18 év feletti lány, aki elfogad így? Huszonéves F

Figyelt kérdés
Nem tettem volna fel a kérdést, ha könnyen menne az ismerkedés, de az a gondom, hogy a korombeli lányok nem akarnak engem vagy már foglaltak, akiknek meg bejöttem eddig, alig érték el a bűvös 14 évet, én meg nem bírom már ezt, hogy folyton titkolni kell a lányok szülei előtt, meg olyan rossz érzés, mintha valami bűnöző lennék, pedig csak sezretetre, szerelemre, normális párkapcsolatra vágyom, mint más, de testi adottságaim miatt, úgy látszik csak az ilyen kislányoknak kellettem eddig, ők vettek észre, akartak engem maguknak. Legutóbb is egy 14 éves lánnyal voltam, szülei észrevették, dde mivel fiatalnak nézek ki, általában 16-17 évesnek ondanak, így nem szóltak semmit, de én már nem akarok többé hazugságban élni, nem a tini lányokkal van bajom, hanem ezzel az előítéles társadalommal, ahol a melegség elfogadott, de az nem, hogy egy fiatalos huszonéves fiú például egy 14 éves lánnyal járjon. Na meg, szégyen vagy sem, de tény, hogy nem vonzódnak hozzám az érett nők, nekik már idős, nagy darab férfi kell, ami én sosem leszek, genetikai okok miatt, hiszen anyai ágon örököltem a piciséges, fiatalos, bájos külsőt. Én csak egy aranyos fiú vagyok, vagy cuki, kinek hogy tetszik.
2013. nov. 3. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Növessz tököt,menj kondizni.Valamiből meríts önbizalmat és hagyd a kislányokat.

Sok csaj szaladgál.Találni fogsz magadnak egy hozzád illőt.

2013. nov. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Növessz borostát.
2013. nov. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!