Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Egy huszonéves fiatalnak van...

Egy huszonéves fiatalnak van egyáltalán valami esélye önálló életet kezdeni, ha nem gazdag családba született? Vagy 30-40 éves koráig éljen otthon?

Figyelt kérdés

A BP-i átlagfizetés legyen 200-300 és akkor szerintem megegyezhetünk, hogy nagyon jóindulatú voltam.

Albérletárak: Horror, 100 ezer+rezsitől kezdődnek

Konkrétan lehetne vegetálni hónap végéig.

[link]

Lakásvásárlás: Esélytelen, több évtizedig kéne gyűjteni, félrerakni lakéstakarékba.

Aki egyedülálló, és nem akar 3 gyerekes apa lenni, annak semmi esélye, hogy önálló életet kezdhet Magyarországon?



2017. máj. 18. 23:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
94%
Magyarország eddig sem a lehetőségek hazája volt és most sem az. Nem hiába mennek el rengetegen az országból.
2017. máj. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
23%

Nem 100 ezer + rezsitól kezdődnek, az már egy elég elit hely normál méretű lakásának a bérleti díja egyéves szerződés esetén.

Ha egy metróvégállomás (ami még ugye szintén csomópont!) közeli garzonba költözöl, máris kétharmada ennyiért bérelhetsz.

És rengeteg a rezsiért esetleg +rendbehozásért átmenetileg lakható lakás is, FB-on lehet találni.


Egyébként sosem értettem, akinek a szülei nem Bp-iek, miért akar Bp-en bérelni lakást... Bp-re egy városszéli kis házból is ugyanannyi beutazni a központba a munkahelyre, mint a városon belülről, és a lakhatási költségek messze olcsóbbak ott.

2017. máj. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 anonim ***** válasza:
28%
Sőt, most rákerestem, 40 000-ért már hirdetik a 25-35 nm-es lakásokat központi helyeken. Szerintem ez egyéves szerződés esetén még alkuképes is, mondjuk évi 400 000 lehet a végső ár. 100 000 az mág egy Kálvin térnél lévő 45 nm-es utcai, liftes, cirkós lakás... tudom, mert nekünk is olyan van, és fontolgatjuk a kiadását.
2017. máj. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 A kérdező kommentje:

"Egyébként sosem értettem, akinek a szülei nem Bp-iek, miért akar Bp-en bérelni lakást"


Ha te ilyen albérletárak mellett 66 ezerért találsz albérletet BP-en, ami nem putri, akkor azonnal vedd ki, és add ki +20 ezerért valakinek...

Egyébként te most olyan mondatokat hallucináltál a kérdésemhez, amiket le sem írtam. Én BP-i vagyok.

2017. máj. 18. 23:38
 5/86 anonim ***** válasza:
30%
diplomával több esély van
2017. máj. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 A kérdező kommentje:
Nyilván nem 8 általánossal gondoltam az átlag 200-300 ezret
2017. máj. 18. 23:43
 7/86 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos nincs. Maximum akkor, ha olyan szinten leadod az igényeid, hogy mire összejön a pénz egy saját fedélre a fejed fölé, addigra már kiégett testi-lelki roncs vagy, mert mindent feláldoztál. Szép, új jövő.
2017. máj. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
55%

4: el vagy tájolva, nem reális árakat mondasz.

Hát akkor itt van 40 000-ért rögtön három is, tessék:

[link]

2017. máj. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 anonim ***** válasza:
47%
4: Nem rólad beszéltem, teljesen általános, hogy vidéki gyerekek és fiatalok úgy gondolják, nekik Budapesten kéne lakniuk és skandallum, hogy nem tudnak.
2017. máj. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
61%
A barátnőm két minigarzont ad ki, egyet a Hősök terénél, egyet a Lurdy-ház környékén. Mindegyik felújított, tiptop állapotban, évek óta állandó bérlői vannak, 65k+rezsiért. Bírom, amikor valaki beírja ezt a 100+rezsit, csak mert látott ilyet is valamelyik hirdetőoldalon...Írd be baloldalt a max árat, amit szánsz rá, meg fogsz lepődni - 50-60 ezerért is van teljes lakás, szoba meg még olcsóbban. Megjegyzem, átlagbérből Londonban sem veszel lakást.
2017. máj. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!