Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet, hogy huszonévesen...

Lehet, hogy huszonévesen azért nem volt még egyáltalán kapcsolatom, mert nem vagyok elég határozott, nem vagyok elég sikeres az életben és nincs jó testalkatom?

Figyelt kérdés
/F
2015. máj. 3. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha dagi vagy akkor az a baj!
2015. máj. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdekes amúgy, hogy csomóan írják, hogy így tetszenek neki a mackós fiúk, úgy bejönnek azok, akik nem girnyók és nem is izmosak, és mégis forever alone az összes olyan, aki egy picit is túlsúlyos (magamat is beleértve). Na, EZT magyarázza már meg nekem valaki...
2015. máj. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pontosan, főleg a mai felszínes világban, ahol a 19 éves csaj 43 éves palival jár.
2015. máj. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem több az erős testalkatú fiú mint az őket kereső lány. Ilyen egyszerű. Emellett sokkal kissebb esélyel indulnak a reményvesztett pasik mint a magukkal egyensúlyban lévők. Tény hogy a mai rohanó világban nem arra vágyik az ember hogy egy sebesült önérzetű, lelkű fiút/férfit ápolgasson. Arról nem is beszélve hogy az ilyen emberek vagy kiszámíthatatlanok vagy undorítóan nyálasak a kapcsolatban észrevételeim szerint. Persze biztos van kivétel én a saját tapasztalataimra tudok támaszkodni. És pont ezért kerülnek az ilyen pasik barátzónába. Mert meg kell őket menteni és emellett (ez most gonosz lesz) elő lehet őket venni a talonból mikor szükség van rájuk. Ezt olyannal nem teheti meg az ember akinek egészséges az önértékelése mert egyszerűen otthagyná a csajt.

Nem mondom hogy az én igazságom az egyetlen igazság de talán megfontolandó :)

2015. máj. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!