Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha lány lennél a csajom...

Ha lány lennél a csajom lennél-ez meleg közeledés vagy nem?

Figyelt kérdés

Mire véljem azt ha egy azonos nemű azt mondja nekem: ha lány lennél a csajom lennél?

Most hagyjuk a túlzott önbizalmat (ha lány is lennék ugyan miért pont épp az ő csaja lennék-kicsit sokat képzel magáról)


de nem ez a kérdés főleg, hanem az hogy voltaképp mit akart ezzel mondani?


2021. febr. 14. 12:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy az. Lehet, hogy nem, csak szórakozás.

De ha nem érdekel, egyszerűen megmondod neki: Nem, nem lennél az esetem.

2021. febr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Ki tudja mire gondolt a költő :D

Én lány vagyok, valahányszor elmondom valakinek, hogy biszex vagyok, a heteró, lány barátaim közül valakinek, az adott illető mindig megkérdezi, hogy bejön-e nekem. Na ez hasonló, nincs jó válasz. Ha igent mondok off a barátságnak, ha nemet akkor néznek nagyokat, hogy miért nem az eseteim.

Na a te esetben, ha valaki megkérdezi, az szerintem poénként jöhet elő. Ezt jól el lehet ütni olyanokkal, hogy "Ha lány lennék én nem jönnék be neked" vagy "Ha lány lennék leszbikus lennék" vagy ha nagyon merész vagy, akkor mondhatod, hogy "Ha lány lennék lenne ízlésem... De nem vagyok lány, szóval ha gondolod....🤔"

2021. febr. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
De hülye vagy, ez csak poén, senki nem gondolja komolyan. Mi is rendszeresen mondunk ilyeneket egymásnak haverokkal, ez nem azt jelenti, hogy valaki meleg. XD
2021. febr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Hány barátnőmnek mondtam már,hogy ha pasi lennék,szétk.rnám..:D

Nem vették sosem komolyan,nevettünk egy jót. :)

32/n/hetero

2021. febr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"De hülye vagy, ez csak poén, senki nem gondolja komolyan. "


És azt te honnan tudod? Volt egy osztálytársam akiről azt terjengett a háta mögött hogy meleg. Ő ha meghallotta vörös fejjel kikérte magának.

Sokan csak viccnek gondolták az egészet ááá a gyerekek ugratják egymást-mondták.


Most alig pár évvel később a suli után nyíltan meleg párkapcsolatban él, a facebookon is felvállalva.

2021. febr. 14. 12:38
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Nekem is szokta haverom mondani, félig poén, félig arra érti, hogy nem talált még olyan lányt, akivel ennyire jól kijönne mint velem.

Ő teljesen hetero, én annyira nem, de egyáltalán nincs semmi meleg szándék az ilyesmiben, nem kell belelátni dolgokat. :D

2021. febr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég alja színvonalú, lekezelő beszólás arra, hogy "föléd kerülne"
2021. febr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#5 Nem gyanús, hogy amit leírsz az teljesen más helyzet? :D Valakiről a háta mögött terjengett, hogy meleg, és ha meghallotta el is vörösödött. Ezt ahhoz hasonlítod, hogy valaki azzal viccel, hogy ha csaj lennél, akkor járnál e vele? Komolyan nem érzed, hogy mennyire más helyzet a kettő? :D
2021. febr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azzal szoktam viccelődni, hogy ha pali lennék, akkor a hóba pislánám a nevem, mégse vagyok transz :D


#2 voltam

2021. febr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én hetero nő vagyok, mégis tudom, hogy ha pasi lennék, akkor felállna a farkam Scarlett Johanssonra, ettől még nem leszek leszbi, továbbra is a pasik érdekelnek.
2021. febr. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!