Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok. Miért kell ennyire...

Karuczka Emma kérdése:

Lányok. Miért kell ennyire lehordani a férfiakat?

Figyelt kérdés

Igen. Lányként kérdezem, és most írom ki DIREKT hogy ne értsék félre a gyengébb eléjűek:


Tisztelem a nőket, de mi a büdös ......-ért kell azt mondtani hogy


-a fiúk szemetek, bunkók, köcsögök

-az összes férfit felégetném

-utálom a férfiakat


És teljesen mindegy hogy leszbikus-e az a valaki aki ezt mondja. Sose mondj ilyet! Mellékesen aki csak azért utálja a férfiakat mert leszbikus, akkor ennyi erővel ez pontosan azt jelenti, hogy elítéli a másik nemet.

Akkor ezek szerint ha heteró vagyok, akkor utálnom kell az összes nőt????


Előre kérem hogy ne jöjjetek ezekkel a:


-senkitől sem hallottam.

-ez hülyeség.

-undorító vagy hogy nőként ilyet mondasz!!


és hasonlókkal, mert saját magadat csapod be ezzel.



2021. febr. 14. 18:35
 1/9 A kérdező kommentje:
*elméjűek
2021. febr. 14. 18:35
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Mert a saját sikertelenségüket, sivár érzelmi életüket próbálják a másik nemre fogni.
2021. febr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
te most ugyanúgy általánosítod a nőket, mint ezek a nők a férfiakat 🤷‍♀️
2021. febr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Én a való életben még nem találkoztam olyannal aki ilyet komolyan gondolt volna. Csak filmekben vagy a neten. Egyébként gondolom személyes tapasztalat, csalódás stb lehet a düh oka.
2021. febr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

"-a fiúk szemetek, bunkók, köcsögök

-az összes férfit felégetném

-utálom a férfiakat"


Ilyet max. a nagyon elborult #metoo-s + ultra femináci-amazón lotyók mondanak. Tényleg nem kéne általánosítanod, kedves Emma.

2021. febr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem általánosítás. Kinek nem inge ne vegye magára
2021. febr. 14. 19:01
 7/9 anonim ***** válasza:
30%
Magyarul Incel pasiként kiírtál egy kérdést a nőgyűlöletedről? Ügyes.
2021. febr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

7

Mint írta, nőről van szó, de ez ne zavarjon.

2021. febr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem leány nemű barátom mondta pár napja, hogy az összes fiú bunkó féreg. Közben előtte pár héttel beszéltünk párkapcsolati dolgokról, kérdeztem, hogy hogyhogy nincs kapcsolatban, aztán mondta, hogy rengetegen próbálkoznak nála, de ő sajnos nagyon-nagyon válogatós és hát meg is teheti, hogy válogat, mert amúgy jól néz ki. Namost ezzel úgy nem is lenne probléma, csak nem értem, hogy miért lenne az összes pasi féreg? Vajon hány rendeset koptathatott le, csakmert nem 10/10 volt, hanem 10/7? No, mindegy. Ugyan csak ennyi megfigyelésem van és ez édes kevés, mert csak 1 példa, de ez alapján gondolom én a legtöbb ilyen lány, aki ilyet mond az egyszerűen kényes, válogatós és ha egy férfi neki már csak kicsit nem szimpi, akkor már dobja és valamiért nem tetszik neki, hogy napi 100-at el kell utasítson, aztán kialakul benne valami ellenszenv, ugyanis sikertelen, aztán persze a fiúk a rosszak.


De azt' lehet nem így van.

2021. febr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!