Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen gyerekkori rosszaságaid...

Milyen gyerekkori rosszaságaid voltak?

Figyelt kérdés
Kisebb csínytevések, amikre emlékszel
2021. febr. 14. 21:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Egyik barátommal biciklizés közben találtunk egy elhagyatott házat (teljesen ki volt rámolva, ajtó se volt rajta, az ablakok fele be volt törve.) A megmaradt ablakokat meg módszeressen kővel bedobigáltuk. :) (megjegyzés: mindketten lányok vagyunk)


A hajlevágás meg mióta számit rosszaságnak/csínytevésnek? 6.-ban magamnak egyszer levágtam. Olyan jó lett 8.-ig fodrászhoz se mentem.

2021. febr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Levizeltem a teraszról xD
2021. febr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szerintem gimnazium nem számít "gyerekkornak"

Én mindent amit #5-ben írtam felsős általános koromban csináltam

2021. febr. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

A hajlevágás azért számít rosszaságnak, mert 4 évesen nem kerülhetett volna nagyon kezembe az olló, pont amiatt, mert lenyírtam a hajam. Nem lett szép. 🤣

Idősebben mar persze más :)

2021. febr. 14. 23:57
 15/18 anonim ***** válasza:
63%
Akkor pontosítsd mi az a "gyerekkor" amire gondolsz mert elég tág fogalom. 4 éves kor és és amit én leírtam cigivel meg borral nagyon más eset
2021. febr. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

9-10évesen kidobáltam a 3.emelet wcjéből a szappantartot szappanostol az ablakon, meg a kukákat is.

Valamiért muszáj volt és boldog voltam ettől.

Elkértem az osztály terem kulcsát a tanárnötől délután hogy felmenjek és a naploba olvassak vagy cukorkát egyek a tanáriasztalból, és akiket utáltam mert bántottak szét barmoltam a cuccaikat.

Volt akinek torna órán a bugyiját kidobtam az ablakon mert elötte megszúrt körzővel negyedikben :'D

Sose buktam le.

De nekem kellett a wcre bújni míg tízóraiztam hogy ne vegyék el a kajámat v vántsanak nem nekik :D


24/N

2021. febr. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Igazából bármi jöhet.

Alapvetően kisiskoláskorig gondoltam, tehát a kamaszkort én mar nem vettem, de vegülis az is gyerekkor, jogos.

De mondom bármi 18 alatti sztori jöhet :)

2021. febr. 15. 00:20
 18/18 anonim ***** válasza:
A hivatali negyedben laktam Budapesten, amikor gyerek voltam. Voltak napok, amikor gyakorlatilag az egész utcát beborították a negyedik emeleti erkélyről kidobált papírrepülők. Ez még nem is lenne súlyos, de nem volt ritka, hogy az akkor Népszabadság néven futó újság dupla lapjából - darabolatlanul - hajtogattam az aktuális repülőt. Nagyüzemben szemeteltem, - nem apróztam.
2021. febr. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!