Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak a volt osztálytá...

Mit csináljak a volt osztálytársammal?

Figyelt kérdés

3 éve ballagtam az általánosból, viszont volt egy osztálytársam (illetve többen is) akik csúfoltak, de ő volt a legkegyetlenebb, legaljasabb. Olyan dolgokkal bántott amiről én nem is tehettem. Azóta se felejtettem el őt és nagyon haragszom rá. Minden nap azon gondolkozom, hogy hogyan adjam vissza neki. Már arra is gondoltam, hogy megölöm. Ami szintén nagyon zavar, hogy ő ilyen népszerű gyerek (ilyen tipikus pesti szépfiú) én nekem meg alig vannak igaz barátaim egyáltalán. Kamu instáról követem, hogy tudjam róla a legfrissebb híreket. A mostani sulimat szeretem, bár itt se vagyok olyan népszerű.


18L



#szekálás #exosztálytárs
2021. febr. 14. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Kopogj be az iskolapszichológushoz.
2021. febr. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak engedd el a dolgot. A bosszúval semmit sem érsz, nem fog megnyugvást hozni, de lehet még rosszabb is lesz utána. A gyilkosságra ez hatványozottan igaz, és ha ez a felindulás elkezd valósággá válni, akkor mindenképp keress fel egy orvost mielőtt hülyeséget csinálsz.
2021. febr. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval, engedd el! Örülj, hogy már csak a múltad része és nem kell napi szinten találkoznod vele. A legjobb lenne ha Instán is kikövetnéd, hogy ne is lásd. Hozzátenném, 3 év alatt sokat változhatott, általánosban mindenki kisgyerek még, nem gondolkoznak.

Próbálj a jelenlegi sulidra koncentrálni és arra, hogy ott barátkozz. Egyébként még középiskolában sem talál mindenki életre szóló barátokat, szóval nem kell kétségbe esni, lehet utána is!

Az emberölést meg remélem nem gondolod komolyan, de ha tényleg ilyen szörnyű emlék, beszélj róla családtaggal, esetleg iskolapszichológussal, tudtommal az ingyenes.

2021. febr. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Érthető, ha nem vagy túl rajta, de attól még nem kell ártanod másoknak.

Azt meg nem értem, hogy minek foglalkozol vele és miért akarod tudni, hogy épp mit csinál..

2021. febr. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát te hülye vagy
2021. febr. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy győzheted le az ellenségedet, ha barátodá válik..
2021. febr. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket! Igazából lehet, hogy tényleg a pszichológus lesz a megoldás, mert a végén még tényleg megölném...
2021. febr. 15. 07:41
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyszerűen annyira erős ez az ölésére való kényszer, hogy mér megbolondulok tőle.
2021. febr. 15. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!