Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik személyiség típusba...

Melyik személyiség típusba tartozol?

Figyelt kérdés

Myers–Briggs-típuselmélet


[link]



2021. febr. 15. 12:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Mediator (INFP)


Hát ez kb. annyira igaz rám, mint a horoszkóp, van, ami betalál, van, ami totál félremegy.

2021. febr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, miért hozzák össze mindig az empátiát azzal, hogy segíteni akar valaki az embereknek. Nem akarok emberek közt lenni, pont mert átragad rám a bajuk, és lemerít érzelmileg.
2021. febr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
INTP-T
2021. febr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

De ha valamilyen kognitív funkciós tesztet csinálsz az kicsit pontosabb választ ad.

Előző voltam.

2021. febr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
INFJ-T
2021. febr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
90%

INFP-T.

Kb. 15 évesen töltöttem ki először egy ilyen tesztet (3 éve), azóta elég sokféle MBTI tesztet végigcsináltam már és mindig ez volt az eredmény. ^^

2021. febr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
82%

INTJ-A.


Tudjátok, mint Voldemort, csak az én orrom nagyobb. ;)

2021. febr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Építész.
2021. febr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Megcsináltam már többször is ma, majdnem mindig másat írt ki. Először INFJ voltam, most INFP. De nem igazán illik rám a leírás.
2021. febr. 15. 20:42
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudsz angolul, keress rá a kognitív funkciókra cognitive functions). Biztos van abból is teszt.

A 16 típus mindegyike bizonyos sorrendiségben hasznalja a kognitív funkciókat (valamelyiket jobban, magabiztosabban valamelyiket kevésbé). A kognitív funkciók alakítják ki az adott típust, arra pontosítanak rá, hogyan gondolkodsz, hogyan érzel, hogyan érzékeled a külvilágot stb. tehát hogyan működsz. Ennek a "működésnek" az eredménye az egyik típus (pl.ISFP, ENFJ...stb.)

Tehát az ismert linkelt teszt onnan közelít, hogy a személyiségtípus milyen lett, mi lett a "működések" eremdénye, ha kognitív funkciók felől haladsz, akkor azt vizsgálod, hogy a típusod hogyan, milyen "működésekkel" épül fel.

Ha tudsz angolul, az nagyon sokat segít, egy csomó kinden fennt van, ismert videós oldalon, vagy siman beguglizod, lesz egy csomó találat szerintme teszt is van. :)

2021. febr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!