Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt az érzést hogy hívják?...

Ezt az érzést hogy hívják? Éreztél már így?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy buta vagyok, de nem úgy buta, hogy tanulatlan. Inkább olyan érzés, mintha az agyam egy demo verzió lenne. Nehéz megfogalmazni, mintha nem lenne rendesen tudatom. Úgy érzem, hogy bekorlátol az emberi tudat. Ez tudom, hogy hülyén hangzik, de valami ilyesmi. A tudatom nagy része olyan, mintha ugyan úgy ösztön lenne. Egy nagyon hülye hasonlat. De mondjuk van az éles látás és a homályos látás. És úgy érzem, mintha a tudatom, az ilyen homályos látás lenne. Mintha nem lenne intelligenciám. Vagy ilyen nagyon kezdetleges lenne. Mintha reflexből menne minden. Úgy érzem nem tudok tudatomra ébredni, a sok gondolatom, az egész tudatom, a logikám, minden mintha ösztönből menne. Mint egy tudatlan álom. Ez egy fullasztó és zavaros érzés, nehéz megfogalmazni.

2021. febr. 15. 12:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is szoktam így érezni, pedig nem vagyok buta, legalábbis nagyon valószínű hogy nem XD

(Most felvételiztem, a pontszámból indulok ki, ami nyilván nem ad átfogó képet, de sík hülye már biztos nem vagyok)

De nem a hétköznapi dolgoknál, hanem pl a végtelen fogalmára csodálkoztam így rá, és nem voltam képes felfogni. Értem mit mondasz és nagyon-nagyon örülök hogy nem vagyok egyedül ezzel az érzéssel.

2021. márc. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

O.o elolvastam a tanulós kommenteket is, tényleg nem vagyok egyedül:D

Kicsit néha ufónak érzem magam, de gondolom akkor te vezetted a csészealjat:D

2021. márc. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!