Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztél már úgy, hogy másoknak...

Éreztél már úgy, hogy másoknak minden összejön?

Figyelt kérdés

Velem olyan gyakran ez van. Mire megoldom az egyik gondom, beüt egy másik.

Amikor dolgoztam, nem költöttem semmire a lakhatáson, étkezésen kívül, csak hogy legyen megtakarításom. Mire lett valamennyi, önhibámon kívül elveszettem az állásom, és kis időre rá a megtakarítást is elvitte néhány váratlan kiadás. Bezzeg amíg dolgoztam, semmi nem bírt elromlani, mert akkor meg tudtam volna javíttatni komoly anyagi kár nélkül.

Mire eljutottam odáig, hogy visszamenjek egyetemre, és végre azt tanuljam, amit szeretnék, rámszakadt egy halom egészségügyi probléma.

Közben meg azok az ismerőseim, akik egész életükben keresztbe szalmát nem tettek, jól élnek, és egészségsek.

Nem szeretnék semmit, csak azt, hogy bár ne kéne kamaszkorom óta az orvosokat járni, és hogy legyen egy normális munkám, meg annyi pénzem, hogy ne haljak éhen két fizetés között.


25l


2019. márc. 3. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, én is látok ilyen embereket. Ugyan én szerencsére nem panaszkodhatok, de ismerősi körben látok ilyeneket. Meg magamban szoktam is gondolni, hogy hihetetlen segítőkészek és jó emberek, miért őket veri a sors
2019. márc. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Másoknak sincs kisebb problémájuk, csak máshogy állnak a dolgokhoz.
2019. márc. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én sokszor éreztem már úgy, hogy mások jobban csinálnak sokmindent.

ez feltehetően így is van.

ügyesebbek sokkal, és ennek köszönhetően szerencsésebbek is.

2019. márc. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azokra gondolok, akiknk tényleg szerencse kérdése, nem azokra, akik többet tanulnak vagy dolgoznak.

Van olyan ismerősöm, aki a középiskolát sem fejezte be, de már most jobban él, mint én valaha is fogok.

Nem önerőből ugyan, de akkoris.


Bár engem most az bánt, hogy rohamtempóban megy tönkre az egészségem, mert túl sok stressz ért, és túlhajszoltam magam anno. Ezt meg már nem tudom visszafordítani.

2019. márc. 3. 19:15
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt, h felhőtlenül jól élnek miböl állapítottad meg? Köztudott, közösségi szennyeken mindegyik a legjobb oldalát mutatja. Olcsó görög nyaralás, erzsébet utalványos fürdőzés stb érted?

Ha ezt a hamis pózt látod, rosszkedved lesz. Alacsonyabbrendűnek képzeled magad Frusztrált leszel. Bizonyitott tény.

2019. márc. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Most mindjárt megsajnállak... Ja bocsi mégsem. Nő vagy. Két rohadt szalmaszállat nem kell keresztbe tenned ahhoz, hogy jól élj.
2019. márc. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, utolsó, ha az eszem helyett a pitsámmal akartam volna érvényesülni, akkor teljesen igazad lenne.

Csak hogy nem így van.

De azért jólesik, hogy ismeretlenül-látatlanul lekrváztál.

2019. márc. 3. 21:38
 8/9 anonim ***** válasza:
2 féle ember van, a probléma fókuszált és a megoldás orientált. Azzal, hogy te mások jólétén szresszelsz, nem hogy a saját problémádat nem oldod meg, de még savanyúbb és elkeseredettebb leszel.
2019. márc. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, vagy ha mégis, akkor maximum pár pillanatig. Az irigységet motivációba fordítom, ösztönöz arra, hogy én is kitartó maradjak és elérjek mindent, amit szeretnék.
2019. márc. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!