Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Komolytalan vagyok, mit...

Komolytalan vagyok, mit tehetnék, hogy megkomolyodjak?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre mindent poénnal gyűrök le és iróniával meg szarkazmussal és ez felemészt, már nincs önálló gondolatom csak az, hogy vicces legyen -számomra- mert más számára nem mókás egyáltalán amiket így szoktam mondani.


Engem már annyi trauma ért, hogy vagy azokra gondolok és majdnem elbőgöm magam nem arra és minden szitut komolytalanul kezelek, ez a két véglet van.


2021. febr. 15. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Az első két lépés már meg is történt: felismerted, hogy milyen vagy, és megfogalmaztad a szándékot, hogy változni szeretnél. A következő lépések azok lennének, hogy amikor érzed, hogy mondanál egy szarkasztikus poént, akkor csendben maradsz. Illetve ezzel párhuzamosan valahogy feldolgozni a traumákat, amik értek, mert talán azok elől menekülsz a poénkodásba.
2021. febr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem
2021. febr. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!