Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert erzem ugy, hogy kepes...

Miert erzem ugy, hogy kepes lennek elerni, hogy megkomolyodjon?

Figyelt kérdés

Mindig is tisztan lattam a dolgokat, meg akkor is, ha fulig szerelmes voltam. Immar 4 eve vagyok odaig egy pasiert, aki mindig mas csajt fektet le. Nem hasznalja a noket csak par alkalomra. Ezt azota csinalja, hogy egyutt vol egy csajjal, aki megcsalta ot, azota nem veszi komolyan a noket...

Soha nem ereztem meg ennyire eros kotodest valaki irant. Erdeklem ot, mivel nagyon sokszor azon kapom magam, hogy csak ul, nez es mosolyog ram, holott en ra se hederitek, soha nem nezek meg csak ra sem, levegonek nezem, ha koszon, annyi, hogy visszakoszonok neki, de ra se nezek, semmi.

Mindig azt mondom magamnak, hogy nem eri meg szeretni, nincs ertelme, de egy belso hang mindig azt sugja, hogy kepes lenne erzelmekre, es meglenne kozottunk a kozos hang... Miert erzem megis ezt, ha egyszer remenytelen eset?

22L


2015. okt. 4. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Jóslás következik: az lesz a dolog vége, hogy beléd veri a farkát, aztán szélnek ereszt.
2015. okt. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt a közös hangot csak te érzed, ő nem. Ha belemész a dologba, te leszel a következő pár alkalmas szerető.
2015. okt. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De megis miert erzem ezt? Volt mar dolgom nocsabasz pasival, meg senkinek nem ereztem ezt.
2015. okt. 4. 14:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert ő jobban tetszik. Ennyi az egész.
2015. okt. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!