Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj az, ha nem vagyok fogékony...

Baj az, ha nem vagyok fogékony ilyen apró-cseprő jelentéktelen dolgokra?

Figyelt kérdés
Pl. temetéseken nem tud egyáltalán érdekelni, hogy milyen virágokból áll és mennyire szép az a koszorú, meg az sem, hogy ki jött el, és ki hogyan öltözött, meg hogy ki mennyire siratott. Másokat meg ezek érdekelnek.
2021. febr. 15. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Mast nem erdekel, hogy teged nem erdekel, ne tepodj ezen.
2021. febr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tépődök, csak nem értem, hogy tud valaki ilyen dolgokkal törődni... De másokat más dolgok foglalkoztatnak.
2021. febr. 15. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát akit érdekelnek az emberek, az meg fogja figyelni őket, mit csinálnak, hogy viselkednek, az el fog merülni a részletekben. Bár őszintén ez inkább a nőkre jellemző.

De ne neheztelj rájuk ilyenért, főleg egy ilyen szomorú eseményen. Valakit pont ez nyugtat meg, hogy szépen számba veszi ezeket a dolgokat, addig is csinál valamit és elterel a saját figyelmét. Nem vagyunk egyformák, még ez a szerencse.

2021. febr. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!