Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az öngyilkos...

Mi a véleményetek az öngyilkosságról ?

Figyelt kérdés

2021. febr. 21. 15:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Semmi
2021. febr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Ősszel volt a közvetlen családomban sajnos. Borzalmas. Főleg, hogy szeptemberben történt és mèg a héten küldték a boncolási jegyzőkönyvet, amivel ismét feltépték a sebeket. Szerintem feldolgozhatatlan az öngyilkosság azoknak akik itt maradnak.
2021. febr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem egy nagyon szomorú dolog.
2021. febr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon sajnálom azt az embert akinek olyan rossz az élete, hogy öngyilkossághoz folyamodik! Én a világért sem tennék ilyet.
2021. febr. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Köszönöm, hogy a saját tapasztalat is le lett pontozva. :( Ide semmit sem szabad írni??

Második voltam.

2021. febr. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 alletta ***** válasza:
50%
megfutamodás az élet elől. de azt hiszem, vannak olyan élethelyzetek, amikor annyira kilátástalannak látja a jövőt, hogy úgy érzi ez az egyetlen megoldás. nekem két ismerősöm lett öngyilkos, egyikről sem képzeltem volna, hogy megteszi.
2021. febr. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem senkinek semmi köze hozzá. Ha valakinek szenvedés az élet nem kellene kényszeríteni az életre. Pl ha fogyatékos és fel fogja, vagy buta és semmiben nem jó stb stb lehetne sorolni okokat estig. Én ezért engedelyezném az eutanáziát. Mert a legtöbb ember úgyis vissza lépne az utolsó pillanatban mikor rájön most tényleg megölik. Az a kevés aki nem, az meg tényleg nem akar már élni. Felesleges szenvedtetni. Szerintem mindenkinek magánügye ez.
2021. febr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Sokat gondolkozok rajta, de attól tartok, hogy túl gyáva vagyok hozzá! Irigylem azokat akik meg merték tenni, nagyon erősek voltak
2021. febr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

7-es, + 1.


5-ös,én egy másik kérdésnél normálisan visszakérdeztem,és lepontoztak.Ez egy ilyen oldal. :)

2021. febr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Néhányan azt mondják, hogy csak a gyávák lesznek öngyilkosok. Én másképp látom, nem ítélek el senkit mert így tett. Azt sajnálom, hogy senki nem volt a közelében, aki észrevette volna ezt.
2021. febr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!