Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez mennyire baj, furcsa tőlem?

Ez mennyire baj, furcsa tőlem?

Figyelt kérdés
Hogy mondjuk amikor egy parkos területen sétálok és nyugalomra vágyok, akkor zavar ha valaki jön szemből, zavar ha emberek vannak a közelemben. És nem a személyükkel van a bajom, hanem alapvetően azzal, hogy ember van a közelemben. Nem tudok úgy ellazulni, nyugodt lenni, persze nem azért mert tartok tőle meg ilyenek, hanem csak feszélyez a jelenléte. Feszült leszek tőle. Ez mennyire beteges?
2021. febr. 22. 04:49
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem attól tartasz, hogy bárki megítél, figyel, "mit gondolhat rólad" stb.

Nem "beteges", csak érdemes segítséget kérni e problémát illetően, gondolom zavar.

2021. febr. 22. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod azt, hogy másnak nincs joga akkor itt lennie? Miért feszülsz be a jelenlétüktől? Magaddal van a baj, nem mással. Nem tudsz kikapcsolni.
2021. febr. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Picit. Majd kinövöd. Amúgy miért pont veled foglalkoznának?
2021. febr. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez zárt térben, új helyeken, is így van ?!
2021. febr. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem látok benne semmi furcsát. Azért mész oda,hogy kicsit magadban elmélkedj, és oda nem kell másik ember. Ezzel nincs semmi baj. Max a helyszínen kell változtatni hogy oda menj ahol abszolút nincs ember. Én nyaranta a mezőre szoktam kifekudni. Nagyon élvezem hogy egyedül lehetek
2021. febr. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!