Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit akarnak tőlem?

Mit akarnak tőlem?

Figyelt kérdés

2 hónapja dolgozom egy cégnél Pécs mellett, ami albán, de csak akkor tudtam meg mikor jöttem első napra dolgozni, itt maradtam mert nincs más.

Nem értem, amit ők mondanak, de néha úgy érzem rólam beszélnek. Egy két szót már mégmérték. A főnök úr (40-50) furcsán viselkedik, meg fogja a vállam, a hátam és rajta tartja a kezét vagy az arcomból félrekotorja a hajam. Múltkor szó szerint láttam, ahogy a mellem felé bámul (takarva voltak, direkt nem jövök kivágottba). Rendszeresen kérdezik, hogy tudok-e takarítani, de mikor visszakérdezek hogy mért nem felelnek rá. Van egy srác (20-30), aki szintén itt van, ő is albán, kezdek belezúgni, de nem akarok. Mindig olyan kedves, figyelmes, érzékeny, az én korosztályombeli, én ízlésembeli, de mégis furcsa, valamennyit makog magyarul.

Rossz érzésem van velük kapcsolatban, de mint említettem más lehetőség nincs.



2018. dec. 13. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért csak keress más lehetőséget, nem igaz, hogy egész Pécsen csak ez az egy munka van! Ne tűrd el, hogy molesztáljon, nem vagy a prostija! A sráccal meg utána is tarthatod a kapcsolatot, ha úgy adódik.
2018. dec. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem Pécsen, Pécs mellett, Pécstől olyan 30 km. Nem tudok bejárni nagyvárosban.
2018. dec. 13. 19:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Mért nem tudsz bejárni? Inkább eltűröd, hogy szexuális tárgynak tekintsen? Aztán ne csodálkozz, ha többet is akar, és ha nem teljesíted, kirúg. Akkor már jobb magadtól új hely után nézni.
2018. dec. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nagy valoszinuseggel a fiatalabb es az idosebb alban is ugyanazt akarja..Van tapasztalatom veluk es szexnel tobbet hidd el hogy nem akarnak mert a felesegek koszovoban vagy albaniaban varjak oket.Persze azt varhatod hogy ezt elismerjek..
2019. febr. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na mizujs, kérdező?
2019. febr. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!