Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meddig bírjátok még gazdaságil...

Meddig bírjátok még gazdaságilag ezt a járványt?

Figyelt kérdés
Nálatok is bekapcsolt már a "...csak ezt a napot éljem túl..." üzemmód?

2021. febr. 22. 18:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Szerencsére a munkahelyem stabil, a tavaszi lezárás alatt csökkentettek a munkaidőmön 2 hónapra, de azóta minden a régi, a férjem vállalkozás pedig kifejezetten jól gurul, sportszerekkel kereskedik, sokan vásároltak tőle, mióta minden zárva van.

Szóval gazdaságilag bármeddig.

Lelkileg már azért kezdem unni a banánt.

2021. febr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Kifejezetten jobban állok anyagilag most, mivel itthonrol dolgozok szoval a fizetesem nagy része megmarad.
2021. febr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Szintén sokkal jobb a gazdasági helyzetem. A cégem forgalma (IT) 50%-kal nőtt 2020-ban, ezen kívül meglepődtem azon is, hogy Elon Musk másfél milliárd dollárt fektetett a bitcoinba, amin szintén kaszáltam egy elég tetemes összeget.
2021. febr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Szerencsére ugyanúgy megmaradt a munkám. Igazából még "örülök" is mert az ingatlanok árai is megtorpantak így egy fokkal elérhetőbb egy saját kecó.
2021. febr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor örülök, hogy mindenkinek arany folyik a csapból. Akkor én csinálok valamit rosszul. Köszi a feedback-et. :)
2021. febr. 22. 21:51
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem biztos. Kétféle ember van. Aki nem tudott felkészülni erre, meg akinek nem kellett.
2021. febr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

5

A gazdasági helyzet önmagától alakult így. Tudod, a pénz a gazdaságból nem tűnik el, csak áthelyeződnek az erőforrások. Az a fiatal, aki eddig az iskola büféjében, meg diszkókban költötte a pénzét, most az interneten teszi ugyanezt, pl. szoftverlicencet vásárol tőlünk.

2021. febr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%
Pénzügyileg rendben vagyok. Inkább a párkapcsolat, és az ismerkedési lehetőségek belátható időn belüli hiánya csinál ki...
2021. febr. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos lecsúsztam anyagilag. Most pizzafutár vagyok napi 13 órában netto 11 ezer forintos napipénzben. És örüljek hogy van munkám.
2021. febr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A gyakorikerdeseken 95%-nak fut a szekér.

Rossz helyen kérdezel:)))

2021. febr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!