Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok férfi tényleg olyan,...

Sok férfi tényleg olyan, mintha felnőtt korukra is gyerekek maradnának?

Figyelt kérdés
Főzni kell rájuk, mosni, takarítani, össze kell szedni utánuk a ruhát, ha betegek, akkor szinte a halálukon vannak.

2021. febr. 23. 22:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Apám pont ilyen. És minél öregebb lesz, annál rosszabb is. Nehéz vele, dehát ez van.
2021. febr. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
53%
Ez a gyümölcsevő kiskutyás érdekes eset lehet. Szerintem nem ártana barátokat keresnie.
2021. febr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#9


Nyilván nem azt írtam, hogy az asszonynak muszáj kiszolgálnia, csak itt mindenki rögtön azt lát bele mindenbe, ami nincs is ott.


Ha a feleségem főz*, akkor nem fogok ott pattogni mellette, hogy hadd főzzek én hadd főzzek én. Ha nem főz, akkor is van kaja, mert egy-két alapvető ételt el tudok készíteni.


* Mi egyébként nem főzőcskézünk nap mint nap, és én nem is értem, hogy sok háziasszony miért sír amiatt, mert hogy mindennap meleg kajának kell lennie az asztalon. Az egy hülye szokás, hogy hazamegy a jóember, lebassza magát az asztal mellé, és függetlenül attól hogy irodában dolgozik vagy a bányában vájárkodik, betol 8 ezer kalóriát egy ültő helyében. Aztán csodálkozunk, ha 35 évesen magas a vérnyomásunk, elvagyunk hízva, járni sem tudunk már...

Mi hétköznap nem főzünk, legfeljebb ha a feleségemnek olyan kedve van, hogy talál egy új receptet, de egyébként kicsike sajt, kicsike zöldség, kicsike hús és egy kevés szénhidrát, illetve amikor lehet, gyümölcs.

2021. febr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

5, ma már nagyon veszélyes inaktív tb-vel élni! Régen akkor is elláttak, ha valaki nem fizette, az tartozásként jelent meg a rendszerben, és öt év múlva el is évült. Ma már nem látnak el ha nem él a tb kártyád, csak ha fizetsz.

Téged is bármikor érhet baleset, vagy lehet olyan betegséged ami orvosi kezelést igényel.

Tudom hogy szűkösen élsz, láttam más hozzászólásaidat, de van megoldás.

Gondolom hivatalosan nincs munkád, bevételed, mert ha lenne, akkor a munkáltató fizetné utánad a tb-t.

Akinek nincs munkája, az bemehet a Járási Hivatalba és kérhet ingyenes tb hozzájárulást egy évre. Ha lejár, újra lehet igényelni.

Tedd meg ezt magadért!

2021. febr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
12.:Régen rengeteg haverom volt,érdekemberek voltak,azok nem hiányoznak,újak se kellenek,jól elvagyok nélkülük.
2021. febr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
14.:Azt tapasztaltam,volt régebben olyan,hogy bevittek és elláttak,pedig akkor se élt már a Tb-számom.Olyan papírt már intéztünk Édesanyámmal pár éve hogy ingyenes volt a Tb,utána a rákövetkező évbe is elintéztük,a harmadik évbe már mondtam Édesanyámnak,hogy hagyjuk a fenébe az egészet,mikor megint elakarta intéztetni,mivel abban a 2 évben is amíg volt róla papír,egyszer se kellett/mentem volna be a kórházba.Ért már kisebb baleset azóta,kutyaharapás nem is egyszer,de én nem tartom fontosnak az életemet,nem olyan vagyok akinek sz.r az egész világ és öngyilkos akar lenni ezmiatt,nem erről van szó,csak egyszerűen teszek rá,nem izgat hogy élek-e avagy halok.A haláltól se félek,egyedül attól tartok hogy fájdalmas lesz-e,de ennyi.Épp elég helyen dolgoztam már bejelentve,meguntam az egészet,nem akartam hogy adott időtől adott ideig bentlegyek valahol,ahol nem akarok lenni,és közben várjam a parancsokat hogy mit csináljak,dolgozni azért néha szoktam,csak nem bejelentve,de legalább ott és olyat csinálok ami nem zavar,őszintén megmondva semmi kedvem a rendszer része lenni,ezért nem keresek már se bejelentett munkahelyet,se nem járok már kórházba.12-esnek ebbe igaza van,érdekes eset lehetek,az olyanok számára,akik az adott monoton életet tartják helyesnek,na persze az enyém is monotonnak számít,de nekem sokkal jobb ez a monotonság,mint amit eddig csináltam.Hogy megszületsz,legyen neved,legyen vallásod,hallgass a szüleidre,járjál el óvodába,hallgass az ovónénire,utána jöjjön az iskola,hallgass a tanárokra,hagyd hogy osztályozzanak téged,jegyekkel döntsék el a sorsodat,ez nekem is megvolt,már bánom is hogy megtörtént ez velem,és szégyenlem is magamat érte,de végül is egy gyerek ez ellen nem tehet semmit,utána dolgoztam is bejelentve,jártam az orvoshoz,de nekem már régóta elegem van a papírformából.Utána az iskola után elmennek dolgozni,feleségük/férjük lesz,és jöhet(nek) a gyerek(eik).Neveld fel őket,dolgozz addig amíg nem mehetsz nyugdíjba,aztán élvezzed azt a maradék kis kevés időt a halálig,mikor már csak azt látod a tükörben,hogy ráncos és öreg vagy,fáj mindened,ülj le egy fotelba és gondolkozz azon milyen jó is volt az életed,mert mást már nagyon nem tehetsz,amit még fiatalkorodban szerettél volna megtenni,azoknak az álmoknak annyi,és gondolkozz azon hogy valóban így akartad leélni-e,mint mindenki más,mert ez volt a megszokott és a helyes a papírforma szerint.
2021. febr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!