Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen önzőek az emberek...

Miért ilyen önzőek az emberek hogy inkább kisállatot vagy nagyállatot vesznek maguknak most a covid alatt, annak fűtenek, őt etetik, és egy csomó ismerősük meg nincstelen?

Figyelt kérdés
Hordják a kutyát kozmetikára, fürdetik, etetik, tenyésztőtől vesznek hogy hadd nőjön az állatok túlnépesedése is. Közben átlépnek 1-2 cukorbetegen a padok mellett, fintorognak néhányat a rosszabb ruhás emberekre, és hazamennek cukimukiskodni és face-re kiposztolgatni hogy ők mennyire tele vannak szeretettel.
2021. febr. 24. 02:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
78%

Szánalmas hogy ennyire nincs életed és ennyire megkeseredett vagy.

Csak nem te vagy a havas-kutyapisis pasi aki állandóan trollkodik az állatos kategóriában?

2021. febr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
87%

Szimpatikus vagyok neked? Akkor valamit biztos rosszul csináltam.


Miért általánosítasz? Mi egy elég tágas kertesházban lakunk egy főváros szélén (nem Budapest) és bár nincs minden nap séta, de hetente legalább négyszer van, és akkor több órára megyünk a közeli erdősséghez. Nyilván vannak rossz kutyatartók, na és? Minden létező típusból van jó és rossz.


Még mindig nem értem, hogy miért nekem kéne anyáskodnom bárki felett is, akinek a létezéséről se tudok, amikor sokkal több embernek és célnak szívesebben adok bármit is.

(#6-os)

2021. febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Nem vagyok semmiféle másik kérdező. Agyhalottak összekeverik a kérdezőket, mintha semmi más életetek nem lenne mint hogy a kérdéseket listázzátok és hasonlítgatjátok. Ja, nem vagy szimpatikus csak az adakozásodtól meghatódtam de ezek szerint csak reklám az is te nyomi.

Azt nem értem tényleg miért nem ültetnek egyesek fát, úgyis olyan lassan sétáltatják a kutyát, ennyi erővel körbeállhatnák a fájukat az utcán, szépen öntözgetnék metszegetnék. Egy csomó embernek nem lenne való kutya.

2021. febr. 24. 21:06
 14/22 anonim ***** válasza:
84%
Te hány fát ültettél tavaly, kérdező? Hány alapítványnak adakoztál? Hányszor mentél el ételosztásra? Hányszor önkénteskedtél egy kórházban vagy árvaházban?
2021. febr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
79%
Nekem legalább a munkám ér valamit és segíti azok picsáját is, akik meg sem érdemlik. Mint például te. A magánéletemhez pedig kurvára semmi közöd.
2021. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Fákat és növényeket ültettem, és visszafogtam magam nem vettem kutyát lakásba pedig szeretem őket. Jobb híján a tesómék kutyáját viszem néha sétálni. Inkább az hogy videókban is, celebeknek is már annyi kutyája van, és az egész infrastruktúra amiért adózunk nekik is épül, mert viszik ide oda, ugyanúgy lehasználják a városokat, szolgáltatóiparuk van. Kertes házban, falun vagy külvárosban ott más, de zsúfolt helyeken nem igazán esik jól a kevés növény-sok állat autó kamion és ember. Adakozni nem adakoztam de akinek tudtam segítettem amit elfogadott, ha valamit nem tudott magától megoldani. De nekem nincs is annyi felesleges pénzem hogy kutyakozmetikára költsem, ha lenne jó célra fordítanám.
2021. febr. 24. 21:51
 17/22 A kérdező kommentje:
17 Marha jó ilyen arrogáns ember nekem ne segítsen. Mivel foglalkozol ami ennyire szent?
2021. febr. 24. 21:55
 18/22 anonim ***** válasza:
86%

Tehát ha valaki kutyát tart az kizárja hogy fát ültessen? Szerinted csak azok ültetnek akiknek nincs kutyája?

Egyéb kikötés amiről nem tudok? Csak mert én ültettem néhányat életemben, de soha nem tudtam hogy ha kutyám van akkor én nem ültethetek fát. Ellenben arról tudtam hogy engedély kell hozzá, mert nem ültethetsz csak úgy akárhová (kivéve saját magánterületen), erről van fogalmad? Tudod hogy hová kell fordulni és mi a menete vagy életedben nem ültettél egyet sem, csak játszod itt magad?

Neked rohadtul nem a fák a bajod, a kérdésedben még cukorbetegekről hadoválsz, most meg fákról. Neked az a bajod hogy semmit nem értél el a nyomorult életedben, egy csóró senkiházi vagy, és azt keresed hogy hol tudnál belekötni másokba, mert mindenkire irigy vagy aki normális életet tud fenntartani.

Öt állatom van, abból az egyik egy kutya, és nagyobb luxusban élik le az életüket mint amilyet te valaha is el tudnál képzelni, úgyhogy pukkadj meg.

2021. febr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
87%

Most komolyan az zavar, hogy a kutya 4 lába is ugyanazt a betont koptatja? Vagy milyen infrastruktúra épül a kutyásoknak is, ami szerinted indokolatlan?

Szerintem az sokkal rosszabb, amikor a neveletlen kölykök törnek, zúznak, graffitiznek stb. Anyagiakban kifejezhető károkat okoznak

Az meg miért frusztrál, hogy a kutyás lassabban halad előre mint te? Ennyi erőbel kiírtandó az összes banyatankos nyugdíjas is, mert lassabban totyognak, mint te?

2021. febr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem nem az állatok teszik tönkre a bolygót, hanem az ész nélkül szaporodó emberek, akik életükben nem dolgoztak, aztán tartják a markukat a semmire.


Épp elég adót vonnak le ahhoz a fizetésemből, hogyha úgy gondolom hogy elefántot akarok tartani a kertemben, akkor elefántot tartok.


Egyébként a kutyahúgyban nincs ammónia, ergo nincs olyan szaga, mint amikor a csövesek húgyoznak és szarnak össze mindent, ráadásul negyed annyira nem fertőzésveszélyes. A buszmegállókban odaszáradt hányást sem az állatok csinálják.


Én pedig nem azért tanultam és dolgoztam éveken át, hogy a fizetésemből valami semmirekellő zsákfaluban élő tízgyerekes családnak utalgassak és jótékonykodjak.


Egyébként nemcsak a kutyás halad lassan, hanem az öregek, kisgyerekek, babakocsisok is.


Szerintem te valami besavanyodott, frusztrált idióta vagy, aki mindenkit utál. Csak akkor nem értem miért nem akasztod fel magad vagy veszel magadnak valahol egy lakatlan szigetet és kíméled meg magadtól az emberiséget. Nyilván a környezeted is rühell.

2021. febr. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!