Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kötelességem lenne megvédeni...

Kötelességem lenne megvédeni egy nőt, ha azt látnám hogy bántalmazzák az utcán?

Figyelt kérdés
Mivel férfi vagyok kötelességem lenne oda menni és verekedni érte? Ha ők gonoszak velem én miért tegyek értük bármit is?? Max rendőrt hívok.

2021. febr. 24. 18:12
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
84%
Én odamennék, és segítenék...aki nőt bántalmaz, az nem férfi meg az se aki ilyenkor eltekint a másik irányba!
2021. febr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
De én nem tudok verekedni meg nem is akarok értük. Semmi jót nem kaptam még tőlük. Ez elítélendő? Max anyám ért vagy hugaimert verekedék.
2021. febr. 24. 18:16
 3/38 anonim ***** válasza:
69%

Ez mos kérdés vagy magaddal beszélsz? Nem minden nő olyan mint amilyennek te gondolod.


Ha pl engem elkezdenének zaklatni és ott lenne a pasi aki épp a férfiúi hiúságával lenne elfoglalva, a férfiúi büszkeségével ahelyett hogy rendőrt hívna akkor maximum a rémült fejem égne bele a retinájába amivel egész életébe küzdenie kéne és az rosszabb mint a büszkesége és a sértődékeny önérzete.

2021. febr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Mondtam rendőrt azt hívok de mást nem tennék.
2021. febr. 24. 18:19
 5/38 anonim ***** válasza:
13%
Én csak akkor kelnék egy csaj védelmére, ha a csaj tetszik nekem, meg, ha nem egy 100 kilós f.a.s.z.i pofozgatja, mert amúgy gyáva vagyok, mint a nyúl, meg nem szeretném elveszíteni egyik fogam sem, szóval nem szeretnék én is megsérülni. Én nem a Steven seagal vagyok, aki halálra ver mindenkit puszta kézzel, én gimnazista koromban is, ha láttam valahol verekedést sarkon fordultam és gyorsan eltűntem a környékről. Egyetlen nő sem ér annyit, hogy szétveressem magam miatta. maximum, ha az anyámat verné valaki, akkor megpróbálnám őt megvédeni még akkor is, ha halálra lennék verve, mert az anyámnak sok mindenért hálás lehetek, szóval mellette kiállok, de a többi nő nem éri meg, hogy megveressem magam értük.
2021. febr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
77%

Én se tudok, de ennek ellénére elég erélyesen tudok fellépni (kicsit már cigányosan..bocs a kifejezésért)..ez lehet már elég lenne és megfutamodna a támadó XD

Főleg ha este van és kapucni van rajtam..

2021. febr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
65%

Gyerekek! Állampolgári kötelességetek ha vki bajban van és nem tud maga segítséget kérni akkor hívjátok a rendőröket.


Amugy egy két szóval is le lehet szerelni a zaklatót pláne egy pasinak.


Amugy valahogy gondoltam hogy a gyk népe közül többen ilyen választ fog adni.

3-as vagyok.

2021. febr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Igen de én hívok rendőrt mondtam. Akkor ennyi a kötelességem?
2021. febr. 24. 18:26
 9/38 anonim ***** válasza:
66%
Valaki azt írta, hogy csak akkor segít, ha tetszik neki a csaj.
2021. febr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Még én akkor sem verekedék. Én egyébként hiába is szólnék a kutya se fél tőlem. Attól hogy valaki pasi az nem azt jelenti hogy félnek is tőle
2021. febr. 24. 18:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!