Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kötelességem lenne megvédeni...

Kötelességem lenne megvédeni egy nőt, ha azt látnám hogy bántalmazzák az utcán?

Figyelt kérdés
Mivel férfi vagyok kötelességem lenne oda menni és verekedni érte? Ha ők gonoszak velem én miért tegyek értük bármit is?? Max rendőrt hívok.

2021. febr. 24. 18:12
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
71%

10


Nőt bántalmazók többsége igen, hidd el!

2021. febr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
58%
Ha rendõrt hivsz az elég.Verekedni nem is kellene, legfeljebb lefognod, vagy a nõ elé állni és ugy védeni.Legfeljebb kapsz egy balegyenest.:):)
2021. febr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
66%

Már mondtad! De igen szomorú hogy a csalódásaid miatt ilyen kérdéseken gondolkodsz és a dac beszél belőled.


Én nő létemre ordítottam már rá pasira, ugrottam már éppen verekedni készülő pasik közé, és hárítottam már el felénk repülő cipőt, de azért én sem vagyok szuperhős sem kromaga edző és attól is függ milyen élethelyzete van az embernek. Valószínűleg ilyen helyzetbe szükségem lenne segítségre.

3-as vagyok újra.

2021. febr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 Sunshinedoll ***** válasza:
60%

Igen, kötelességed segíteni annak, akit bántalmaznak. Ahogy gázolásnál se hagysz ott valakit, ilyenkor sem szabad szemet hunyni felette.

Verekedni nem kell, de odamenni illik.

2021. febr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
De a gázolás egy teljesen más szitu.
2021. febr. 24. 18:43
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelességd odamenni és verekedni érte. Sőt, ha véletlen megölnéd a támadót mert pl. beüti a fejét a útpadkába dulakodás közben, téged sittelnének le.
2021. febr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Egyébként ott is csak akkor szabad oda menni ha nincs veszély. Ezt mondták elsősegély. Ha veszély van akkor nem szabad oda menni. Na most ha szét verik a fejem az elég veszélyes nem?
2021. febr. 24. 18:44
 18/38 anonim ***** válasza:
67%
Nem kötelességed vásárra vinni a bőröd senkiért se,csak a segítségnyújtás kötelező és azt bőven megteszed, ha legalább rendőrt hívsz. De mélységesen elszomorit a hozzaallasod. Én nő vagyok de sose bántottalak. Most ha beesek a Dunába és csak felém kéne nyujtanod a kezed nem tennéd mert pár másik nő bántott téged? :(
2021. febr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Ja Igen egyébként lehet hogy önbíráskodás lenne és még azért is kapnék. Nem tudom
2021. febr. 24. 18:45
 20/38 anonim ***** válasza:
52%
El kell menni boxolni és akkor megtanulod megvédeni magadat és másokat is. Mindeközben kiváló edzésben részesülsz és egészséges életmódod folytatsz. Akárhogy is nézem win-win.
2021. febr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!