Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én nem értem valakik...

Csak én nem értem valakik miért gondolkodnak így?

Figyelt kérdés

Ha pl egy teltebb nő és egy vékonyabb férfi egymásba szeret és pl tesznek ki egy képet közösen akkor a kommentek egy része abból áll, hogy 'végre egy férfi aki nem a külsőt nézi' 'innen látszik higy nem mindig a külső a fontos' 'tök jó, hogy a kinézete ellenére is elfogadja és szereti' 'milyen jó hogy háttérbe tudja szorítani a testét és a belső értékeire tud koncentrálni' stb

De kérdem én, miért biztosak az emberek abban, hogy csak a belsője miatt van vele? Ha a csávónak pont az ilyen nők jönnek be akkor mi van? Sokan úgy fogják fel hogy akkor tökéletes egy kapcsolat ha egy súlycsoportba tartoznak. De szerintem meg igenis egy vékony férfinek vagy nőnek is tettszet egy teltebb társa.


Miért az a norma hogy vékony+vékony, telt+telt?


2021. febr. 25. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam ilyen kommenteket látni.
2021. febr. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alapvetően az igaz, hogy hasonló a hasonlót szereti általában, az ellentétek pedig ritkán vonzzák egymást. Persze, nem lehetetlen, csak nem gyakori. Szerintem felesleges mások kapcsolatát minősíteni ismeretlenül, ez mindenkire vonatkozik. Ezek a vélemények nyilván csak az adott kommentelő álláspontját mutatják be. De ha ilyen nagy számban megfigyelted ezt, akkor lehet abban igazság amit írtam. Miszerint az emberek java része is úgy gondolja, hogy a hasonló pároknak van nagyobb sikere. Ezt egyébként már kutatások os bebizonyították. Persze, ellenpéldát mindenre lehet találni, csak nem az a szokványos.
2021. febr. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen körökben forogsz de soha életemben nem láttam ilyet. El se tudom képzelni hogy valaki a barátai közös képe alá olyat írjon amivel kvázi lerondázza az egyik felet. Pl az exem erősen kopaszodott. Elképzelem ahogy azt írta volna egy ismerősöm a képünk alá hogy mennyire tisztel engem hogy nem a külsőt nézem párválasztáskor. Ezzel megalázva a párom, hogy nyomi. Én meg ezt lájkolom? És ő is? Vagy mi lenne a teendő?

Nem tudom elképzelni ezt a helyzetet, legfeljebb hogy közszereplő képe alá ír ilyet egy suttyó idegen.

2021. febr. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Legfőképp tiktok videók alatt szoktam látni
2021. febr. 25. 09:28
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

A tiktok egy rakás xar, ha lehet még hülyébbé teszi a gyerekeket. Semmi értelme az egész oldalnak.

Gondolom a korosztály is akiről írsz, ilyen 11-17 közötti.

2021. febr. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!