Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha utálom a cigányokat,...

Ha utálom a cigányokat, rasszista vagyok?

Figyelt kérdés
Egyik barátommal beszélgettünk, szóba jött a téma és lerasszistázott. Nem minden cigányt utálok, csak hajlamos vagyok átlagot vonni. De úgy néztem, hogy ez is csak azért van, mert a múltban mindig negatív tapasztalatok értek a cigányokkal kapcsolatban, pozitívak pedig soha. Viszont ha egy cigány kiemelkedő, kedves, esetleg híres lesz, egyelátalán semmi bajom velük, sőt, tiszteletem. Ezek mellett más bőrszínű, vagy más népcsoportú emberekkel(például négerek vagy ázsiaiak) szintén semmi bajom, mert nem ismertem közüllük egyedeket, és nem volt velük személyes tapasztalatom.(az talán még beleszámíthat a megítélésembe, hogy bármilyen embert egyből gyanúsnak találok, és nehezen bízom bennük, de a cigányokban képtelen vagyok megbízni, újra hangsúlyozva, személyes negatív tapasztalatok miatt). előre is köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2021. febr. 25. 08:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
14%

"Persze vannak köztük normálisak is, de azért összességében nézve egy génhulladék faj, amely nem tud és nem is akar beilleszkedni."

Most ez mi ha nem nácizmus?

2021. febr. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
80%

Ez az igazság.

Ha ennek kimondása nácizmus, akkor vállalom, hogy náci vagyok. De én már qrvára unom, hogy a problémát még kimondani sem lehet, nemhogy megoldást keresni rá!

2021. febr. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
49cm felhasználónevű kolléga nyugodtan beveheti a Xanaxot, nem szégyen az. :D
2021. febr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos igaz... Ezért is hagyom el az országot. Igaz, nyugaton az arabok csinálják ugyanezt, amcsiban meg a feketék. Hát ez van, reméljük egyszer észhez kapnak a fehérek.
2021. febr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
54%

Sosem fognak észheztérni. Naponta olvasni már cigánybűnözéssel kapcsolatos híreket; 2034-ben több cigány fog születni, mint magyar, már NO-GO zónák jöttek létre az országban... És a magyar még mindig ott tart, hogy Gyurcsány vagy Orbán, a legnagyobb tiltakozás meg egy dühös jel a Facebook-on.

A magyar a természetes szelekció szempontjából pusztulásra ítélt "faj".


Az állatvilágban sincs egyetlen olyan faj sem, amely önként szaporítja a saját parazitáit és még a védelmébe is veszi az övéivel szemben.

2021. febr. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
40%

Ki fognak halni mind.

Amíg a magyarok már gyereket se akarnak vállalni, addig a cigány csinál tízet. Köszönjétek meg a gyerekmentes mozgalomnak, meg annak a felfogásnak, hogy ki kell élni magunkat.

Az egyik része elmenekül külföldre és oda olvad be, a többi pedig elkeveredik a cigányokkal és megszűnik létezni.

Már Trianonnal megindult ez a folyamat, ha azzal szemben nem állt ellen a magyarság, akkor egy ilyennel szemben teljesen esélytelen.

És még be se jöttek a migricek, miközben a fehér szukák már alig várják, hogy néger pélót kapjanak hármasával, mert olyan egzotikus.

2021. febr. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
91%

Egyébként nem értem miért szavaztatok le azzal, hogy mindenki rasszista egy kicsit. Ez tudományos tény, biológiai, etologiai dolog.

Amúgy aki frocsog, az pl tudja, hogy a cigányok mentették meg a magyarokat a románoktól Erdélyben?

Csak kérdezem. Az a baj, hogy itt csak érzelmek felszínre törését látom a kommentek között, kb nincs olyan, aki ezt hűvös fejjel tudná kezelni.

Ez elég nagy baj, úgy gondolom.

2021. febr. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

19# Te sem szaporodsz, akkor mit szidod a fehéreket?

Nem mi akarjuk a feketéket, hanem a fehéreknek nem kellünk. Mi marad? Szaporodunk a feketékkel. Nyeld le.

2021. febr. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
56%

Hát, a rasszista kifejezés definíció szerint valami olyasmit jelent, hogy bizonyos szempontok alapján skatujázod az embereket, illetve hogy az egyik ilyen csoportot a másik fölé vagy alá rendeled...


Az emberi gondolkodás természetes része az általánosítás és sok esetben nagyon hasznos is ez a készség. Más esetekben pedig nagyon veszélyes, és hatalmas buktatókat rejt.


Nincs azzal, szerintem, semmi baj, ha az emberben kialakul egy általános kép, azonban az EMBERSÉG és a KORREKTSÉG megköveteli, hogy mindenkinek adjunk egy esélyt és EGYÉNILEG ítéljük meg a személyiségét. Ha ezután sem alakul ki a valamilyen megbecsülés vagy szimpátia, azzal csak rontasz az egész helyzeten, ha elkezded inzultálni a másikat.


Egyébként, nem akarok senkit fölmenteni a viselkedése alól, de, ha belegondolsz, azért elég nehéz helyzetük lehet nekik is...

2021. febr. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
60%

"Egyébként, nem akarok senkit fölmenteni a viselkedése alól, de, ha belegondolsz, azért elég nehéz helyzetük lehet nekik is..."

Már miért is?! És ki is tehet erről a nehéz helyzetükről!?


Ugyanolyan esélyekkel indulnak az életben, mint bárki más - sőt! - sok esetben még jobb lehetőségekkel is. A társadalom minden eszközt megad nekik a beilleszkedésre - csak ugye ők egyáltalán nem is akarnak beilleszkedni.

- A munkaerőpiacon támogatják a romák foglalkoztatását (keress rá például a GINOP vagy a TOP programokra).

- A felvételik során plusz pontokat jelent a roma származás.

- Az iskolában támogatottan juthatnak hozzá a tankönyvekhez, étkezéshez.


MÉGIS MI A FÉSZKES FAZOMRA LENNE MÉG SZÜKSÉG, HOGY BEILLESZKEDJENEK!?

Jaaaaa, hogy nem is akarnak és nem is képesek rá... hát igen, itt a hiba!


A magyarok és a romák ugyanolyan feltételekkel juthatnak jövedelemhez, segélyhez is. A magyarok egyáltalán nem kapnak többet! Csak ha mondjuk egy magyar keres 140 ezer forintot (amire a romának is meglenne ugyanúgy a lehetősége), akkor vállal mondjuk egy gyereket, és szerényen de normálisan elvan a szegénységben, és próbálja kihozni belőle, amit lehet. A romák meg csinálnak 6 gyereket, verik a mellüket a segélyért és elvárják, hogy tartsa el őket a társadalom.


Ja és a legszebb! Ha te szóvá mered tenni valamilyen hibájukat vagy hiányosságukat, teli tüdőből fogják ordítani, hogy "RÁÁSSZISSSTAAAAAAAAAAA!"


Úgyhogy minden fajvédő szépen költözzön be Lyukóba, vagy valamelyik romatelepülésre! Szét tudnék robbanni a dühtől, hogy a magyarok MIÉÉÉÉRT ENNYIRE BIRKÁK!?!?!?!? hogy még a 24. órában sem képesek felébredni és kiállni magukért.


MÉGIS MI A FAZOMNAK KÉNE MÉG TÖRTÉNNIE!?


Ha a cigányság eléri a 3 milliós létszámot, kitalálják a Cigány Lives Matter mozgalmat, és nyíltan ők is gyújtogatni, fosztogatni és lincselni kezdenek az utcán?! Akkor talán észbe kapna a birka magyar!? Vagy még akkor sem!?


Pfejjjj... hányinger...

2021. febr. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!