Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha utálom a cigányokat,...

Ha utálom a cigányokat, rasszista vagyok?

Figyelt kérdés
Egyik barátommal beszélgettünk, szóba jött a téma és lerasszistázott. Nem minden cigányt utálok, csak hajlamos vagyok átlagot vonni. De úgy néztem, hogy ez is csak azért van, mert a múltban mindig negatív tapasztalatok értek a cigányokkal kapcsolatban, pozitívak pedig soha. Viszont ha egy cigány kiemelkedő, kedves, esetleg híres lesz, egyelátalán semmi bajom velük, sőt, tiszteletem. Ezek mellett más bőrszínű, vagy más népcsoportú emberekkel(például négerek vagy ázsiaiak) szintén semmi bajom, mert nem ismertem közüllük egyedeket, és nem volt velük személyes tapasztalatom.(az talán még beleszámíthat a megítélésembe, hogy bármilyen embert egyből gyanúsnak találok, és nehezen bízom bennük, de a cigányokban képtelen vagyok megbízni, újra hangsúlyozva, személyes negatív tapasztalatok miatt). előre is köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2021. febr. 25. 08:45
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
73%

Szeretnék gratulálni annak, aki szerint erőszakkal kell megmutatni, hogy a cigány nem rossz. Így is az a baj, hogy a cigány agresszív és megbízhatatlan mindenféle téren és nem hajlandó dolgozni még úgy sem, hogy mindenféle előnyhöz jut, a rendőrség védi ezeket, még akkor is, ha bűnt követnek el.


Kezdj el randalírozni és tüntetni cigányság miatt. Úgy itt lesztek hagyva Magyarországon a Viktor Fűreretetkkel együtt, hogy csak na!


Aztán majd, ha magatokra lesztek hagyva, nem lesz kitől lopni és nem lesz itt munkaerő, majd nézhetsz, hogy mire vagytok képesek a szaporodáson és a segíjfelvételen kívül!

2021. febr. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Előttem szólnak teljesen igaza van!


Álltok a sorban, mindenki szépen normálisan tud várni, egyedül a cigány az aki raplizik hogy "micsinának mááán!?" . pedig nem dolgozni siet az tuti.

Ültök a buszon, mindenki tud normálisan utazni, a cigány az aki üvölteti a telefonján hogy: "Jáj ördög bújt a botomba!" De ez a jobbik eset, mert legtöbbször azt ordítja kit kéne mán jól szájba szexuálni, meg "jáj de bekúrtam aza nyámat, a húgomat meg a Dzsenimet! jááááj Teeeee! "

Nem érdekli hogy ott gyerekek is utaznak, meg senki nem kíváncsi rá hogy hová rázza az ótvarós, túrós, nemibeteg kárját!

És folytathatnánk a sort a végtelenségig...


Aki meg ezt a hülyeséget írta ami így kezdődik: "A valóságban így történik:............ " Annak szólok , hogy egyelőre még ők verik, késelik az utcán , BkV-n a magyarokat és nem fordítva . Sajnos. De lesz ennek még böjtje!

2021. febr. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
50%
Akkor te normális ember vagy !
2022. jan. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!