Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezhet olyan rendkívül...

Létezhet olyan rendkívül kövér nő,aki elfogadja magát túlsúlyosan,s nem akar állandóan lefogyni? Esetleg még jól is érzi magát így a bőrében?

Figyelt kérdés

Több erősen molett nővel ismerkedtem már,mivel ők a zsánereim.

Sajnos egy idő után kiderült,hogy szinte egész életükben fogyóztak,már-már rögeszméjükké vált a fogyás.Sokan ráadásul fogyás után újra meghíztak. Nem egyszerűbb elfogadni valakinek magát kövéren?



2021. febr. 25. 10:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Előre leszögezem, hogy nekem nincs bajom a molett nőkkel.


Picit túlsúlyos vagyok, és zavar, fogyni akarok. Elfogadhatnám magam így is, de az én testem, én döntésem. Plusz aggódom az egészségemért.


Igen, egyszerűbb beletörődni, de sokat érek vele, ha közben folyamatosan irritál.

2021. febr. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Biztos vagyok benne hogy van, de szerintem - főleg manapság - elég ritka. Sajnos a média az internet többnyire azt sugallja, hogy kövéren / moletten nem elég jók, nem elég szépek a nők. Vékonynak "kell" lenni, sportosnak "kell" lenni sbt.

És természetesen a rengeteg rosszindulat ami az emberekben van, szintén ezt az elvet erősíti. Így pedig nagyon nehéz egy egészséges önbizalomra szert tenni, vagy épp azt megtartani.

2021. febr. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szerintem is a médiának nagy a szerepe abban,hogy nálunk szégyen kövérnek lenni.Sokkal többet bírálják a kövér nőket,mint a dohányosokat,netfüggőket stb.Egy-egy ellenpélda van,de ritka:volt olyan kedvesem,aki elhitte,hogy kövéren is lehet vonzó,élhet egészségesen.
2021. febr. 25. 10:27
 4/16 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem nincs és nem is lenne egészséges, lehet hogy azt hangoztatja hogy elfogadja magát, de a lelke mélyén minden túlsúlyos tudja hogy nincs normális teste.

Én normál alkat vagyok, de sovány akarok lenni.

2021. febr. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Közel 200 kilós barátném nemrég kórházba került.


A párom "csak" 100+, de nagyon zavarja, nem tud olyan könnyen mozogni, folyton fáj a háta.


Nem zavarnak a dundi emberek, de mégse annyira jó buli.

2021. febr. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Szerintem az rosszabb,ha valakinek állandóan le-felmegy + 40-50 kg,mintha stagnálna a túlsúlya.

Amúgy sovány emberek is kerülnek kórházba.

Mi a baja a 200 kilós "barátnédnak"? Mennyi idős?

2021. febr. 25. 10:36
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Tüdőembólia
2021. febr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
#5 És amúgy egy fiatal felnőtt csaj, tehát a kora nem is volt tényező, inkább a súlya.
2021. febr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én jelenleg 180 vagyok, egy ideig fogyóztam de feladtam :(

Végül megszerettem a testem úgy ahogy van

2021. febr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem kedvelem ezt a fazont, meg nem olvasok Blikket, csak most ezt dobta elsőnek a kereső, máshol olvastam, de hátha tanulságos, miért problémás a nagy túlsúly:

[link]


A kis túlsúlyt amúgy könnyebben elfogadják magukon az emberek.

2021. febr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!