Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezhet olyan rendkívül...

Létezhet olyan rendkívül kövér nő,aki elfogadja magát túlsúlyosan,s nem akar állandóan lefogyni? Esetleg még jól is érzi magát így a bőrében?

Figyelt kérdés

Több erősen molett nővel ismerkedtem már,mivel ők a zsánereim.

Sajnos egy idő után kiderült,hogy szinte egész életükben fogyóztak,már-már rögeszméjükké vált a fogyás.Sokan ráadásul fogyás után újra meghíztak. Nem egyszerűbb elfogadni valakinek magát kövéren?



2021. febr. 25. 10:13
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ez komoly? Tapasztalataim miatt nehezen tudom elhinni.
2021. febr. 25. 10:48
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ilyen a világ, két véglet van. Aki 100 kiló felett van, van aki meg 40 alatt.

Nehéz megtalálni az arany középútat.

Én pl. a kóros soványság (160/34-5) miatt voltam kórházban.

2021. febr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Remélem sikerült pár kilót felszedned. Szerintem a kóros soványság gyakoribb,mint a kóros kövérség,csak kevesebbet beszélnek róla.

Úgy vettem észre az anorexiásokat inkább sajnálják,az extra kövér nőket meg inkább gúnyolják.

2021. febr. 25. 12:42
 14/16 anonim ***** válasza:

Én is voltam sovány, most 50-60kg között vagyok, ez a magasságomhoz az életkoromat tekintve megfelelő. Nem akarok elhízni, mert ismerem az egészségügyi kockázatait családtagon keresztül, és nekem is hajlamom lenne azokra a betegségekre, ha elhíznék, azon túl, hogy nem kellemesek, olcsóbb megelőzni ezeket, mint kezelni. Sovány sem szerettem lenni. Most pont jó, és mivel aktív életet élek, ezt tartani is tudom, így jól érzem magam.

Tudom, hogy egyeseknek fétisük a végletek, de én élek a testemben, és senki kedvéért nem fogynék/híznék extrém mértékben.

2021. febr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
69%

Egyiket sem kell sajnálni szerintem. Egyik sem egészséges és helyes. Általában ezek mögött mentális problémák állnak, tehát demmiképp nem szabad ezeket az embereket a kinézetük miatt bántani. Nyilván tehetnek róla, az ő hibájuk (is), de ez nem ok arra, hogy nevetség tárgya legyen valaki a testalkata miatt.

Köszönöm, már 42 kiló vagyok.:)

2021. febr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Ne gondold, hogy a soványoknak nem szólnak be. Én soha nem voltam kórosan sovány, de sovány voltam. Nem azért mert nem ettem, hanem azért mert a családunkban mindenki vékony. Kaptam bőven bántást, főleg felnőtt- általában kövérebb - emberektől.

A barátnőm anyja pl anorexiásnak nevezett nem egyszer, mert náluk a családban mindenki túlsúlyos. Azt mondta, csak ilyen anorexiásokra lehet ruhát kapni, mint amilyen én vagyok. (Mert a kisvárosban nem talált a lányának megfelelő nadrágot) Kb 16-17 voltam és a 165 centimhez 50kg. A barátnőm akkoriban majdnem 100 volt.

De ez csak egy példa volt, nagyon sokan gúnyoltak és beszólogattak.

És mint mondtam, nem a kortársaim.


Most (28 évesen) 63 kg vagyok a 168 centimhez.

2021. febr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!