Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Beteges, hogy megsirattam a...

Beteges, hogy megsirattam a régi telefonom?

Figyelt kérdés

Most adtam el a három éves iPhone-omat, ami annyira a szívemhez nőtt, hogy miután elment vele az új tulaja kitört rajtam a szabályos bőgés.


Ez normális vagy én vagyok túl érzékeny?

Veletek fordult már elő ilyesmi, hogy sírtatok egy tárgy miatt? 24/L



2021. febr. 26. 09:50
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Hibáztatom is magam, hogy inkább el kellett volna tennem egy fiókba, nem kellett volna eladnom.. :/
2021. febr. 26. 09:52
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Teljesen normális. Ahogy olvastam a kérdésed, középkorú férfi létemre könny szökött a szemembe.
2021. febr. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem beteges. Nem egészséges az, ha egy használati tárgy, amit eleve arra terveztek, hogy pár évente lecseréld, ilyen érzéseket okoz. Más az, ha mondjuk a papádtól kapsz valamit ajándékba, ami kedves neked, és emlékek fűznek hozzá. De az, hogy egy telefon vált ki ilyet, a beteges függőség jele. Nem bántásból, mert a korosztályod nagyobbik része szerintem így van vele. De jó lenne felfedeznéd, hogy egy telefon az csak egy telefon.
2021. febr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
46%
Milyen tanácsokat tudnál adni a hasonló helyzetben lèvőknek?
2021. febr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
44%
Eladtad mint egy rabszolgát.
2021. febr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Nem normális. Ez csak egy használati tárgy.
2021. febr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%
Számomra - és ez teljesen szubjektív - elég beteges, mert képtelen vagyok felfogni, hogyan kötődhet bárki tárgyakhoz. Pláne felnőttként.
2021. febr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Háát mindenesetre fura...


De miért cserélted le?



Én mondjuk akkor voltam szomorú, amikor a 14 éves mosógépet vitték el. Nem sírtam, de kb majdnem. Vele nőttel fel. Mondjuk ott benne volt az is, hogy még a Nagypapám is azzal mosott, aztán a Nagymamám, aztán stb, tehát emlékeket is eszembe juttatott meg rossz volt, hogy eggyel kevesebb holmi a lakásban, ami még az övék volt.

2021. febr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
Én 2 hete adtam el azt az autót, ami gyerekkori álmom volt, és még azok is szerették, akik csak a parkolóban látták. Amióta eladtam, mindenki azt kérdezi, hogy szomorú vagyok-e, nem hiányzik-e, meg hogy milyen érzés. Komolyan, nem is értem. Szerettem az autót, jó volt menni vele, de amikor egy autókereskedő barátommal erről beszélgettünk, ő csak annyit mondott, hogy "szerencsére lehet kapni másikat". És tök igaza van. Szóval amikor egy autót eladok, akkor nem az van bennem, hogy basszus, meg kell válnom tőle, hanem akkor már várom a következőt. Egy telefonnál meg pláne.
2021. febr. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 meszike91 ***** válasza:
8%
Hát azért szerintem ez már túlzás, de az érthető ha a szívedhez nőtt a telefon.
2021. febr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!