Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem szégyen,hogy...

Csak szerintem szégyen,hogy így viselkedik egy 15 éves kislány?

Figyelt kérdés
Az öcsém barátnőjéről van szó, aki még csak 15 éves, de már iszik, cigizik és nagyon csúnyán beszél. Az előző barátját elhagyta, mert megtetszett neki az öcsém. Néha megpofozza a tesómat, ha nem tetszik neki valami.
2021. jan. 4. 14:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem nem. Vagány, az öcskösnek szerencséje van. Nem sokáig lesz szűz.
2021. jan. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerintem már biztos nem szűz, csak rá kell nézni.
2021. jan. 4. 15:00
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Ez már nem a vagány kategória. A vagányság addig tart nálam, amíg laza természetű, nem árt másoknak, nem veszi komolyan az élet megpróbáltatásait. Az, hogy pofozza az öcsédet, iszik, dohányzik, szerintem sok. Csak azzal tudlak nyugtatni, hogy.. valószínűleg nem lesznek együtt sokáig, de mindenképp beszélj az öcséddel, hogy mizu velük, nehogy belerángassa valami hülyeségbe: Lopásba, verekedésbe - és a szülőkkel sem ártana beszélni erről, az se ártana, ha a lány társaságában, elvégre, ha annyira vagány, legyen arca is, hogy megjelenjen.
2021. jan. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Ez szerintem is szégyen. Az előttem szólóhoz csatlakozva, én is azt gondolom, hogy nem lesznek együtt sokáig.
2021. jan. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
A mai világban sajnos már normális, hogy ilyen egy lány. Szomorú.
2021. jan. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az öcsém oda-vissza van érte, mondtam már neki, hogy gáz, amit csinál, de nem érdekelte. A csajjal beszélni se lehet, mert ha itt van, akkor is elvonulnak, és nem beszél senkivel öcsémen kívül. Eddig 2 szót, ha váltottunk.
2021. jan. 4. 15:17
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem pont abban a korban van, amikor felvett magára egy stílust, és nem jön rá, hogy ez ritka alpári jellem, talán nem is ilyen lenne valójában. És amíg a környezet asszisztál hozzá, addig nem is fog rájönni. Ha ezzel tud érvényesülni, akkor meg lehet ilyen is marad. Talán a tesód tudna rá hatással lenni, hogy ez mennyire messze van a vagányságtól...
2021. jan. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Nyugi már. Régen is voltak ilyen lányok. Semmi újdonság nincs ebben. Mikor én voltam 15 éves, 15 évvel ezelőtt, vagy mikor csak általános suliba jártam, akkor is voltak már ilyen csajok.


A szülői nem nevelésre és szerethiányra vezethető ez vissza.

2021. jan. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%
Itt a sok aggszűz beszél csak. 15 évesen sokan cigiznek, isznak. Teljesen rendben van.
2021. jan. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4%
jól teszi
2021. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!