Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért titkolnak el előlem...

Miért titkolnak el előlem annyi mindent?

Figyelt kérdés

A testvérem hamarabb meri elmondani a barátomnak, hogy kezdett egyszer az egyik (már lassan csak volt) barátnőmmel...

Ez az állítólagos barátnőm nem mondott semmiről semmit, amíg a viszonyuk tartott, ráadásul úgy, hogy tudta, hány hülye p*csával vesztem össze azért, mert azok hülyének akarták nézni a testvéremet...

A főnököm a semmiért förmedt rám a múlt héten, és tett ki a cégtől, pedig előtte megegyeztünk, hogy ha gond van, ő is, én is őszinték leszünk...

A barátom is csak utólag mondja ki, ami hónapokkal (!!!) azelőtt zavarta, többségében akkor, amikor valamin összeveszünk...


Kérdem én, de nagyon őszintén: mi a f@sz van ezzel a kiqurt világgal?? Miért képtelenek az egyenes beszédre velem azok, akikkel elvileg szeretjük, vagy legalábbis állítólagosan becsüljük egymást?

Hogyan bízhatnék ezek után bárkiben is...? Ki tudja, milyen ocsmányságokat hallgatnak még el előlem, és ez szörnyű érzés. :(



2021. márc. 2. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Nekem azért nem mondanak el semmit, mert hülyének néznek. Szociális értelemben igazat is kell adjak nekik.

A te eseted más, mert ezek olyan dolgok, amiknek az elhallgatása konfliktusnak vette elejét.

2021. márc. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 de most meg átverve érzem magam... Annyi bajom volt így is mostanában, legalább ők őszinték lehettek volna velem. Hogy a fenébe merjek így rájuk számítani a későbbiekben? Hogy bízzak a véleményükben? Ha titkon lehet, engem is hülyének néznek...
2021. márc. 2. 21:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ha tényleg minden hozzád közel álló “titkolózik”, akkor lehet, hogy benned is van hiba, pl nem megfelelően reagálod le.

A főnököt nem keverném ide, ő egy munkáltató, aki lehet jófej, de ha nem az, akkor nem a személyes érzéseid fogják érdekelni.

2021. márc. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy "megfelelően" lereagálni? Úgy, hogy az a másiknak tetsszen? Hát bocs, de ember vagyok, jogom van kiakadni, mint mindenki másnak... Aki megkavarja a szrt, az merje vállalni a haragomat is.
2021. márc. 2. 22:00
 5/7 A kérdező kommentje:
A munkáltatómat meg azért hoztam ide, mert a tudtomra adta, hogy 100%-ig személyes ügy, amiért elbocsát, az okot is tudom nagyrészt. És ez gáz megintcsak, mert ja, baromira érdekelték az én érzéseim mindig is, sajnos...ez volt a probléma...
2021. márc. 2. 22:01
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Na látod, pont erről beszéltem. Visszavehetnél a pofádból, de gyorsan, mert én normális hangnemben szóltam hozzád, drága.

Ja és tanulj meg szöveget értelmezni is, mert rohadtul nem azt írtam, hogy a főnököt érdekelték az érzéseid. Pont, hogy nem, mert ő egy munkáltató, akinek ez nem tisztje.

2021. márc. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos az emberek nagyja ilyen. El kell fogadni, mert általában nem rossz szándékból teszik.
2021. márc. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!