Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is kilátástalannak érzi a...

Más is kilátástalannak érzi a jelenlegi helyzetet?

Figyelt kérdés

Először is:

Vírustagadók, antivaccer-ek kíméljenek meg az elméleteiktől.

Köszönöm!


Érdekelne, hogy Ti hogy álltok a jelenlegi helyzethez? Az elmúlt 6-8 hónap azzal telt, hogy várta mindenki a vakcinákat, mint a messiást, ez volt a fény az alagút végén.

Most meg itt vannak a mutációk, amikből csak a brit variáns az ami ellen hatásosak a vakcinák, a brazil és dél-afrikai verzióra totálisan hatástalanok.

Erről bezzeg nagy a hallgatás, egyedül a Pfizer adott ki közleményt, hogy ha kell, akkor 3 hónap alatt csinálnak kiegészítő vakcinát ezekre.

Nekiálltak már? Mire várnak még? Így folyamatosan csak rohanni fogunk a mutációk után, mert mire kijön a kiegészítő vakcina, addigre lesz ezer más mutáció is.

Egyszerűen nem érzem, hogy valaha vége lesz ennek a helyzetnek, hogy valaha újra lehetünk egy légtérben másokkal, maszk nélkül úgy, hogy ne legyen bennünk egy kis belső feszültség.


Továbbra is kérem a konteo hívőket, hogy tartsák vissza magukban az olyan kommenteket, hogy "Ez a háttérhatalom célja, mert a megfélemlített ember könnyebben irányítható" és ezekhez hasonlóak.


Egyszerűen ijesztő látni, hogy mennyire kapkod minden kormány, minden szaktekintély minden téren (nem itthoniakra gondolok) változtatják a véleményüket hetente, hogy mikor lesz vége, mikor lesz tetőzés, mikor adjuk a vakcinákat, kinek adjuk a vakcinákat, milyen eltéréssel menjen a két dózis, stb.


Elkeserítő ez a káosz és látható tanácstalanság. Szerintetek hogy lesz ennek vége? Mert egyszer valahogy vége lesz, mint a világon mindennek, de már úgy érzem, hogy nem tudom kivárni, mentálisan totál kikészít ez az egész már.



2021. márc. 3. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Hát fontos az ember személyisége is.

Engem nem nagyon zavar, mert jöhet bármilyen mutáció, szinte biztos vagyok benne, hogy nem fogom elkapni. Vagy ha mégis akkor átmegy rajtam minimális tünetekkel. Az, hogy egy idegen valaki lehet belehal azt sajnálom de nem az én dolgom és mindig is történnek ilyenek.

A maszkot meg nem egy nagy dolog felvenni. Pár helyre kell csak.

Éttermek zárva vannak, hát eszel otthon vagy rendelsz. Tehát nincs semmi a világban amitől olyan hűde rossz lenne ez a vírus helyzet.

Ugyan úgy lehet élni mint eddig. Ha te félsz ettől akkor biztos sokkal szarabb érzés megélni ezeket az időket, de ha eltekintesz tőlük akkor ugyan úgy élhetsz mint eddig csak pár minimális változást kellett bevezetni.

2021. márc. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Objektíven nézve igazad van. Viszont bármit is csinálok, ott van mindig egy kis belső feszültség bennem. Persze, elfogadom a változásokat, együtt is élek velük szó nélkül az idő 95%-ában, de néha megzuhanok amikor látok 1-1 videót régebbi bulikról, fesztiválokról, képeket tömött mozikról, színházakról és nem tudom elképzelni, hogy valaha vissza tudunk-e térni ilyen dolgokhoz ugyanolyan fesztelenül, mint a járvány előtt.

De alapvetően nagy panaszom nem lehet, a munkánk megmaradt és a járvány elkerült bennünket eddig. Bár én személy szerint 31 éves létemre tartok tőle. Én minden évben elkapom az influenzát, vagy 1-2 hétig simán lázas vagyok, köhögök, fáj a torkom. Elég gyengusz az immunrendszerem minden igyekezetem ellenére (vitaminok, stb.).

2021. márc. 3. 18:52
 3/6 anonim ***** válasza:
30%

Angliabol irom. A del-afrikai mutansra szeptemberre lesz egy "booster" vakcina. Ugyanazzal a technologiaval ki tudjak dolgozni. De addig is kell az oltas. Valoszinuleg valamennyire azt is enyhebbe teszi. A kenti mutans pedig annyira terjed, hogy ugy tunik, a del-afrikait nem nagyon engedi terjedni, ahol mindketto megjelent.

Akkor nem lesznek artalmas mutaciok, ha minel tobben at leszunk oltva, es a virus vissza fog vonulni.

Magyarorszag messzebb van az oltastol, plane kavaras van, de van feny az alagut vegen. Amennyiben felelosen viselkednek az emberek.

2021. márc. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Én már az első körben átestem a covidon egy éve. Azóta nem foglalkoztat ez a járvány. Míg a vakcinában vírus részletek vannak. Addig ha átesel rajta az egész vírust életre való formájában jegyzi meg az immunrendszer. Úgyhogy jöhet bármilyen mutáció, amire az oltások hatásosak.
2021. márc. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem csak úgy lesz vége, ha a nép nemet mond..!


Teljesen jól látod a helyzetet, ennek az oltakozásnak sosem lesz vége, mert mindig jön egy újabb mutáns, egy újabb hullám és miközben a gyógyszeripar gszdagszik, szépen tönkremegy mindenki más...


Ezt akarjátok?!

2021. márc. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%

A kérdezö a tipikus többmillió szkeptikus és depresziós egyének közé tartozik. Javaslom, hogy forduljon orvoshoz.


Nézz körül, hányan vannak a környezetedben, akik depressziósak lettek ? Szerintem te is ide értél el. Orvos kezelni tudja majd !

2021. márc. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!