Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha úgy érzem, hogy kicsit...

Ha úgy érzem, hogy kicsit kezdek kiégni egy munkahelyen, akkor csak a munkahely váltás segíthet, vagy vissza lehet rázódni kicsit a jelenlegi helyemen is?

Figyelt kérdés

2020. szept. 24. 09:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Fel lehet mindig dobni a jelenlegi helyet is ha van rálátásod a munkafolyamatokra


En speciel tanulmanyi szerzödest kertem most plusz képzésre mert lattam hogy kell a cégünknek eppen könyvelö is, illetve több cégnek is, a jelenlegi sz.r könyvelöi szerzödesüket pedig fel is akarom bontatni mert fèl éve ülnek a tappenzemen.


Es mit mondott a fönök erre??

"Rendben kifizeti a tanfolyamot es gyakorlati helyet is biztosit nekem a munka mellett"

2020. szept. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

*jelenleg sima penzügyes vagyok diplomaval. De lehet pluszba vallalkozo is leszek mint könyvelö. Ha nem birnàm egyedül majd, akkor veszek fel alkalmazottat.


Ha cégorientalt van nem görget a vezetes eléd akadalyokat az 100%, mivel az ö malmukra is örölsz. Ami nekik jo az neked is :)

2020. szept. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
*cegorientalt vagy segitenek mindenben a vezetök ;(
2020. szept. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
*:)
2020. szept. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Valamennyire vissza lehet rázódni szerintem, de nem teljesen vagy legalább is én nehezen tudom elképzelni a teljes visszarázódást.


Én 16 éve foglalkozom ugyanazzal és közben megváltoztak a körülmények. Egyre több ügyfélnek kell megfelelni és már nehéz A-nak megfelelni, úgy hogy B is jól járjon. Közben folyamatosan romlik a beszállító minőség, mindennek a minősége. Egyszerűen ma már nem tudom azt adni és azoknak adni, ami miatt az egészet elkezdtem és főleg nem tudom azt adni amit szeretnék, azoknak aki miatt elkezdtem.


Én tartottam egy jó hosszú szünetet, ám ez is olyan amit sok ember nem tehet meg. Közben pedig ezt a szünetet megszakítottam, olyasmivel, ami valóban azt adta vagy amivel valóban azt adtam amiért elkezdtem.


Ez egy kicsit helyre tett, de ezzel együtt is világos, hogy nekem például váltanom kell.


Ez az én példám, ez viszont a Te kérdésed. Azt tudnám neked mondani, hogy ha egy pici esély van arra, hogy a munkád, ugyanazt tudja adni, amiért elkezdted és van esélyed erre hatni, akkor lehet hogy vissza tudsz rázódni. Csak mert nekem nem sikerült, nem jelenti azt, hogy neked sem fog. Viszont ha erre sehogy sem tudsz hatni és csak sodródnál a helyzettel, akkor lehet érdemes váltani, persze tudom, hogy ez ijesztő.

2020. szept. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Egyszer azt mondta valaki, ilyenkor ki kell venni egy hosszabb szabit, es ha utana visszamesz es meg mindig rossz, akkor valtani.
2020. szept. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

„Egyszer azt mondta valaki, ilyenkor ki kell venni egy hosszabb szabit,“


ez egy nesze semmi fogd meg jól tanács, mert hosszabb szabi? hát az nem tőlem függ, azt kiveszem ha engedik-és ha nem? akkor szopacs.


meg eleve mi az a hosszabb? Már attól vonyítanak ha nyáron két hetet egyben ki akarok venni, és két hét az kutyatöke-mi az a hosszabb akkor??

2020. szept. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus, vagy coach, és szabadság segítségével lehetséges a változás.
2020. szept. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A szabi az a tipikus forditsunk hàtat a problémanak, hatha elintézödik magátol -ötlet.:)


Sokan csinaljak ezt kapcsolatban is. Nem tetszik vmi-szakitas/vàlàs megy egyböl.


A kognitiv kepességet kellene fejleszteni..

2020. szept. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Ajánlom a halottnak a coach podcastot, keress rá, teljes mértékben a kiégésről szól.
2020. dec. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!