Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Introvertáltak nektek mennyors...

Introvertáltak nektek mennyország volt az elmúlt egy év?

Figyelt kérdés
2021. márc. 6. 09:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Igen.
2021. márc. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem
2021. márc. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Igen
2021. márc. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Ha azt nézzük, hogy nem kellett gyökerek közé mennem, igen. De politikai oldalról vizsgálva meg egyre aggasztóbb. Összességében nem, nem érzem magam jól.
2021. márc. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem
2021. márc. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Jó.
2021. márc. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
Is-is.
2021. márc. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%

Hát nekem maximálisan.


Egy mentőöv a home office és a távoktatás. Hihetetlenül sok időt spórolok meg. Így válik némileg élhetőbbé az egész!


Tényleg magamnak való vagyok, így nekem az, ha heti 2 nap reggel 7-től este 6-ig, 3 nap pedig reggel 7-től este 10-ig (munka + ebédidő + suli + tömegnyomorközlekedés) emberek között vagyok, az maga a horror. Az a helyzet, hogy ez úgy csapódik le, hogy pont szabadidőmben fogok otthon ülni és megpróbálni a komfortzónámon belül maradni, ezáltal nem lesz életem, nem élek meg élményeket.

Egy extrovertáltnak maga a jelenlegi helyzet lehet olyan, mint nekem a "normál", csak a mostani az átmeneti...

Ráadásul amúgy múlt félévben és a mostaniban is heti 4 nap van suli és az óraszám alapján ősszel is ez lesz, fogalmam sincs, hogyan lehet majd kibírni.



Amúgy ősz elejéig/közepéig lehetett úszni, falat mászni, kocsmázni, forrócsokizni - én mentem is. A lezárások óta pedig nem is nagyon mentem volna.


A barátaimmal fele/harmada annyit találkozom a lezárások miatt, mint amúgy. Báár nem tudom, mert ha menni kellene irodába, suliba, akkor lehet, még ennél is kevesebb talira lenne erőm, időm.



Szabadban futni, sétálni, bringázni most is lehet, teljesítménytúrákat rendeznek, sorban lehet nevezni a virtuális futóversenyekre, mostmár bringára is, szebbnél szebb érmekért és egyebekért, mint csősál, fejpánt.


Tehát lehetőségek azért vannak.

2021. márc. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem jó
2021. márc. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem mert a vírus miatt már a 2. munkahelyemen kell beilleszkednem, de ez is ki tudja meddig tart.
2021. márc. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!