Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mi történik...

Szerintetek mi történik velünk miután meghalunk?

Figyelt kérdés
Valahogy nagyon rossz kedvem van, mert összevesztem a legjobb barátommal, egyedül érzem magam és saját magamban is problémákat látok. Sajnos genetikai problémákat látok magamban amik még nem jöttek elő, de jelei vannak. Na mindegy.. egyedül érzem magam, ezért erről szeretnék most beszélgetni. Akinek van elképzelése írjon választ ide :) 16/F

2014. aug. 7. 18:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Semmi. Elveszítjük a tudatunkat, mintha aludnánk.
2014. aug. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Emlékszel, milyen volt mielőtt megszülettél? Na pont olyan érzés lesz!
2014. aug. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
De mivel álmodunk alvás közben, akkor úgy is egy álomvilágban leszünk?
2014. aug. 7. 18:49
 4/20 A kérdező kommentje:
De akkor már az életre nem fogok emlékezni.. akkor egy új világ vár majd?
2014. aug. 7. 18:51
 5/20 anonim ***** válasza:
79%

Tipikus emberi tulajdonság, hogy ha valamit nem érzékelünk, akkor azt mondjuk nem létezik, pedig nincs semmi arra utaló jel. :)


Szerintem nem lehet megmondani. Azt gondolom, valami biztosan van, esetleg másik világban, vagy ebben újjászületve, talán újrakezdődik pontosan ugyan ez az életünk, és tudat alatt változunk, míg rá nem jövünk hogy miben kell fejlődnünk.


Nem tudom. Bármit elképzelhetőnek tartok, de minden konkrét dolgot butaságnak, mivel nem tudhatjuk. :)

2014. aug. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Én egy új világról álmodozok
2014. aug. 7. 19:03
 7/20 anonim ***** válasza:
50%
Na, állítólag: először lekerül az illető a Pokolba, ott végignézetik vele, hogy milyen rossz döntéseket hozott, hogy vonja le a tanulságot, utána van egy fa, amin felmászhat a Mennybe; azt utána odamegy; utána relax, utána megin leszületik, stb.
2014. aug. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Most ez csak kitaláció volt ugye?
2014. aug. 7. 19:14
 9/20 anonim ***** válasza:
48%
Én hiszek az örök életben, hiszek Istenben is.
2014. aug. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%
Vicces, hogy olyan dolgot próbálunk kitalálni, amiről teljesen fogalmunk sincsen és soha nem is lesz. 1000 féle teória van és az összeset olyan emberek találták ki akiknek fogalmuk sincs, mivel hogy nem létezik olyan ember aki tudná. Szóval a lényeg, hogy van értelme találgatni és fantáziálgatni? Most mondjam azt, hogy reinkarnálódunk (csak hogy mondjak egy példát)pedig igazából fogalmam sincs...
2014. aug. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!