Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok lányokkal...

Miért nem tudok lányokkal szorosabb kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Az életem során nem sok lány haverom volt. Fiú haverom annál több. Azzal nincsen baj amúgy, nagyon sok barátom/haverom van, velük nagyon könnyen tudok kialakítani egy baráti kapcsolatot. Viszont a lányokkal valamiért nincs ez így. Tudok beszélni a lányokkal, azzal nincsen gond, de egyszerűen a haveri kapcsolatig sose jutok el velük. A barátnőt meg hagyjuk is. :'D Egyszerűen azt érzem, hogy taszítom a nőket valamiért. Van bennem valami, ami miatt egyszerűen nem tudom őket megfogni. Sokszor felkelti a figyelmüket a külsőm, de aztán pár szóváltás után egyszerűen "csalódnak bennem".


Amire még gondoltam hogy probléma, hogy szokatlanul pozitív és kedves vagyok mindenkivel. Ez haveroknál/barátoknál tök jól működik, ők értékelik ezt a fajta tulajdonságom. Viszont ha egy lánnyal vagyok nagyon kedves, akkor látom rajta, hogy egyből azt érzi, hogy össze akarok vele jönni, vagy pszichopata vagyok. Így meg emiatt le akarnak rázni minél hamarabb, vagy minimalizálják a velem való kontaktust.

Mit gondoltok erről az egészről velem kapcsolatban?



2021. márc. 6. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha ijesztő módon kedves vagy, akkor érthető, hogy minnél hamarabb le akarnak rázni a lányok.
2021. márc. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az gondoljuk, hogy pontosan leírtad mi a probléma veled de úgy csinálsz mintha nem tudnád.
2021. márc. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez a probléma, máskülönben minek írtam volna le? Csak igazából azt nem tudom, hogy ez miért probléma. Hisz ez is én vagyok.
2021. márc. 6. 18:12
 4/5 anonim válasza:
Hát én megijednék ha egy fiú, akit csak épp most ismertem meg, túl kedves, és az első gondolatom az lenne hogy akar tőlem valamit. Lehet más lányok is így vannak vele.
2021. márc. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nálad működne amit szoktak tanácsolni, hogy ne legyél vele kedves, hanem érezze h leszarod
2021. márc. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!