Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Külső adottságaim ellenére...

Külső adottságaim ellenére képtelen vagyok kapcsolatot kialakítani lányokkal, de hol a hiba?

Figyelt kérdés

23 éves srác vagyok, az összeomlás szélén. Nem is tudom, hogy fogalmazhatnám meg legérthetőbben a problémámat. De megpróbálom. Mindig is szórakozóhelyeken próbáltam ismerkedni. A sokadik pohár már a motivációmra ment, vagy ha össze is jött valami, az már csak béna, részeges dolog volt.

Alkohol nélkül viszont képtelen vagyok ismerkedni. ital meg italt követ. Így a péntek és szombat esték semmi reményt nem adnak ,hogy bármi is összejöjjön, bármi, aminek folytatása lehet.

A hétköznapok ingerszegények, gép előtt dolgozok, így szociális életem 0.

Netes társkeresőkkel is próbálkoztam, de eléggé komoyltalan, csak chatelni akaró lányok teszik ki a nagy százalékot.

De míg sétálok, tömegközlekedésen vagyok, vagy bármi hétköznapi helyzetben, azt látom, hogy rengeteg lány veszi fel velem a szemontaktust, az alkalomra várva, valahogy ezeket a helyzeteket se tudom megfogni, hogy idegeneket spontán leszólítsak.

Némileg a magány elég nagy árnyékot vet a személyiségemre, de véletlen se akarok bezárkózni, sőt kibontakozni szeretnék...de sehol nem találom a megfelelő élethelyzetet a boldogulás felé.

A rengeteg fővárosi szórakozóhelyen csak lerészegedni lehet. Én viszont többé már nem akarok lezülleni, míg a jobb reményben élek... De vajon akkor mi lehet a megoldás?



2014. febr. 15. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Drasztikus változást akarsz? Hagyd ott a munkád, csomagolj össze és költözz el. Állj be pincérnek, ott lesz elég ember, akikkel kapcsolatot létesíthetsz. Az a munka pörgős és jó pénzt kapsz érte. (Már ha tudsz dolgozni.)
2014. febr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megszoktad, nehéz. Kezdd azzal, hogy visszamosolyogsz az utcán!
2014. febr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ott a hiba, hogy nem is próbálkozol.


Ez olyan, mintha egy focista azt mondaná, hogy valamiért képtelen gólt lőni, közben meg hozzá sem ér a labdához.

2014. febr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kicsit más hozzáállás nem ártana. Mert még ha egyszer össze is szeded a bátorságod az utcán, hogy leszólíts valakit, annak kisebb az esélye, hogy egy beszélgetésnél több lesz a dologból, és akkor még jobban magadba fogsz zuhanni. Szóval erre készülj föl: sok próbálkozás kell, mire összejön az igazi!
2014. febr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én minden áldott reggel ugyanazzal a sráccal utazok a buszon...ugyanott száll le ahol én...állandóan nézzük egymást, sőt mikor leszállunk ő jobbra megy, én balra, de ahogy a kapuhoz érek mindig visszafordulok, és látom, hogy háttal sétál és engem néz...hónapok óta ezt játsszuk...tök idegesítő, legszívesebben fejbe vágnám, hogy férfi létére ilyen tutyi-mutyi...:)

Ha biztosra veszed, hogy szemez veled a csajszi, és mondjuk pont ott szálltok le, ajánld fel, hogy segíted levinni a csomagjait, vagy őt magát, ha szeretné...:) tök mindegy, legyél kedves de ne tolakodó...ha meg nem veszi a lapot akkor se szomorodj el, több, mint valószínű, hogy nem is látod többet...:) Valahol el kell kezdeni! Hajrá! 26/L

2014. febr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A tutyi-mutyiságot arra értem, hogy a bámuláson kívül sosem lép semmit...soha nem még szólított meg...:(
2014. febr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szólítsd meg te. :D
2014. febr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!