Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi az oka annak, hogy a...

Mi az oka annak, hogy a lányokkal nem lehet még baráti kapcsolatot sem kialakítani, ha nem vagy helyes fiúka?

Figyelt kérdés
Én csak szeretnék végre jó viszonyt ápolni a női nemmel, de ők minden egyes próbálkozásomkor vagy kigúnyolnak vagy csak elutasítanak szerencsésebb esetben, okéznak, vagyis látszik, hogy nem érdeklem őket, pedig az ismerkedés nem egyenlő a járással,még barátok is lehetnénk, ha jófej lenne a lány, de nem, inkább elzárkóznak és csak az ultra hiperszuper helyes fiúkkal haverkodnak vagy járnak.

2013. jún. 9. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok "helyes fiúka", mégis sok lánybarátom van. Valamit rosszul csinálsz.
2013. jún. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a lányok lányokkal barátkoznak és fiúkkal szexelnek...


és ahhoz jópasinak kell lenni, hogy járni akarjanak veled.


ilyen egyszerű.

2013. jún. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
de lehet velük, csak lehet rosszul közelíted meg a témát, vagy túl erőszakosan próbálsz barátkozni és azt érzik rájuk telepszel. nekem sok fiú barátom van, de ha a nyakamon lógnának mindig és siránkoznának az idegesítene.
2013. jún. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nőkkel barátkozni?!

Hol élsz te? Tudod mit jelent a ˝barát˝ szó? Egy nővel nem lehet barátkozni, max csak kúrni, vagy khm, haverkodni.

2013. jún. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Udvariassággal és kedvességgel mindent elérsz. Kiszemeltem nem épp "helyes fiúka", mégis rengeteg a lányhaverja.:D És le az összes kalapokkal előtte, mivel mindezt a tisztelettudással harcolta ki magának pár hónap alatt.:)
2013. jún. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Emberek ***** válasza:
első válaszoló! +1. én sem vagyok valami jóképű, meg helyes, de adok magamra, és mégis sok lány barátom van. szerintem te nem úgy csinálsz valamit, mint azt kellene, vagy ahogy jó lenne. kicsit nézz magadba, változtass a stílusodon, a külsődön (hajad, öltözködésed, stb.), és legyen önbizalmad, de ne túl sok!
2013. jún. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!