Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kívánja minden vírusrett...

Miért kívánja minden vírusrettegő a járványtagadók halálát?

Figyelt kérdés
Azt látom a kérdéseknél, hogy két táborra szakadt az ország, középút pedig nincs. Akik pedig retegnek a vírustól, azok mind azt kívánják azoknak, akik nem hisznek annyira benne, hogy dögöljön bele a vírusba, kerüljön lélegeztetőgépre, vagy szenvedjen ő is nagyon tőle. Gyaníthatóan azok akik tagadják, hogy ilyen súlyos lenne a helyzet nem kapták el, nem betegedtek meg, valószínűleg a környezetükben sem volt súlyosabb eset és ezért is tartják eltúlzónak, amit a média sulykol. De ez még nem ok arra, hogy ha nekem szar, akkor legyen a másiknak is az. Akik kételkednek, ők nem kívánják a többiek halálát, betegségét, miért kell akkor a rettegőknek ezt kívánni? Ha nekem szar, akkor legyen a másiknak is. Ez borzasztóan undorító viselkedés. Ráadásul az ilyen kívánalmak többnyire visszaszállnak a kívánóra. Mindenkinek más fontos az életben és egyik oldal sem érti meg igazán a másikat, mindkét oldalon vannak túlzások, de ez akkor sem ok arra, hogy ilyeneket kívánjunk ismeretlenül is az embertársunknak. Bárki tévedhet, s hogy ki téved jelenleg, lehet, hogy sosem fog kiderülni. Viszont ez a dögöljön meg a szomszéd lova is viselkedés nem vall kultúremberre, még akkor sem, ha netán valóban olyan súlyos lenne a helyzet, mint ahogyan beállítják.

2021. márc. 7. 11:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

De, létezik középút. Csak akik azon vannak ők hallgatnak mert tudják, hogy ilyen értelmi szintű emberekkel nincs értelme vitatkozni.


Mindkét oldal felől hallottam hatalmas ostobaságokat egyébként. A vírus létezik és meg kell védenünk a "gyengéket" de azért nem a búbópestis tombol, hogy indokolt legyen az embereket mentálisan és pénzügyileg is tönkretenni, azt gondolom erről a helyzetről.

2021. márc. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
92%
Utálom ezt a szót, hogy embertárs. Magasról fosok másokra. Nyilván nem kívánom senki halálát, de hagyjanak engem békén.
2021. márc. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
#3: Nézz körül itt a gyakorikérdéseken az egészség kategóriában.
2021. márc. 7. 15:10
 14/17 A kérdező kommentje:
#6: Te is pocskondiázod itt a másikat, csak mert más a véleménye. De hogy kinek van igaza, azt nem tudhatjuk. És gyanítom, hogy ez egyhamar nem is fog kiderülni. Lehet, hogy neked, de lehet, hogy nekik. Pont ezért nem kellene minősíteni a másikat azért, mert más gondol róla, hiszen visszanyalhat a fagyi. Az persze már más kérdés, ha valaki rád akar kényszeríteni valamit, az ellen lehet tiltakozni, de akkor is szerintem elősször mindenkinek magának kellene megtenni, amit meg tud, és csak miután mindenki megtette már saját magáért amit maximálisan meg tud, az után elvárni a másiktól, hogy ő is tegyen/ne tegyen valamit.
2021. márc. 7. 15:18
 15/17 anonim ***** válasza:
78%
Passz, nem tudok gondolkodni a ket vegleten levok fejevel (=nem tudom, mi jar a fejukben)
2021. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
30%

"Te is pocskondiázod itt a másikat, csak mert más a véleménye."


Nem pocskondiáztam senkit, leírtam, hogy én "hiszek" a vírusban, DE nem félek tőle, közben mégis tiszteletben tartom azokat is, akik félnek, és megteszek mindent, hogy másoknak és magamnak is segítsek minél hamarabb túllenni ezen.

Az viszont nem vélemény, hogy "az oltás megöl, a vírus nem létezik". :) Ez beteg elmék agyszüleménye csupán. Az ilyeneket 500 éve lazán agyonverték kövekkel, manapság meg szaporodnak is.

2021. márc. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Ebből is megmutatkozik kikbe szorult több intelligencia. :)


De ha ennyi bizonyíték sem elég, mint amennyi jelenleg rendelkezésre áll, akkor majd a bekövetkező események eleget tesznek mindenki számára, hogy meglássák a valóságot. Még a legbutább báránynak is.

Akik pedig tudatában vannak a dolgoknak, csupán a félelmek miatt képtelenek elfogadni az igazságot, azoknak kívánom, hogy idővel sikerüljön megbékélniük vele.

2021. márc. 8. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!