Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy hívják azt a pszichikai...

Hogy hívják azt a pszichikai zavart, amikor valaki 30 km/h-val közlekedik az 50-es táblánál?

Figyelt kérdés
Én sem vagyok normális, azt bevallom, de nem tudom megfejteni az ilyen emberek gondolkodását. Sajnos egyre többször megtapasztalom ezt, a végén meg ők csodálkoznak azon, hogy addig tartom a kezemet a dudán, míg fel nem gyorsítanak.
2021. márc. 7. 18:21
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Én például kölcsön autóra nagyon nagyon vigyázok,mert nem akarom,hogy baja legyen és olyankor van az,hogy sokkal óvatosabban megyek
2021. márc. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

1

Az oké, de ilyenkor lelassítasz 30-ra? Én is vezettem már több autót, mert szeretem a sportkocsik kipróbálását, de sosem mentem 45-nél lassabban.

2021. márc. 7. 18:28
 3/33 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, de agyvérzést kapok az ilyenektől.
2021. márc. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Kamionsofőr vagyok. Ne tudd meg hányszor tartják fenn a hivatásosokat a hétvégi vezetők. Pont valamelyik nap főútvonalon Opel Corsával az öregasszony 58-cal, én mögötte már csak ötven körül. Majd amikor rávillogtam láttam, hogy még Ő csapkodja felháborodottan a térdét :) Mi nem tudunk olyan könnyen előzni.
2021. márc. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Keresek valamit syndroma. XD Soha nem volt veled olyan, hogy lassan kellet menjél, mert nem tudtad merre van az arra?:D
2021. márc. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
66%

Nem pszichikai zavar, egyszerűen ennyivel érzi biztonságosnak, vagy azt se tudja mennyivel megy, nem az órát nézi.

Te meg szabálytalankodsz, mert nincs jogod a dudát nyomni, ezt tudod?

Egy szabálytalankodónk biztos van, és az Te vagy.

2021. márc. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
62%

Hogy hívják azt a pszichikai zavart, amikor valaki pszichikai zavarnak tartja azt, amikor valaki azért megy lassabban, mert óvatos, vagy keres egy címet, vagy nem ismeri a környéket és nem tudja pontosan merre kell mennie, ezért nem száguldozik, vagy rossz az autója, vagy tökmindegy milyen okból 30-cal megy 50 helyett és ahelyett, hogy megelőzné azt, aki lassabban megy, inkább rátenyerel a dudára?

Nem tudom mi a hivatalos neve ennek a pszichikai zavarnak, de a népies nevei bunkóság, tahóság, türelmetlenség, idegbaj és hasonlók. Biztosan hallottál már valamelyikről, esetleg már mondták is rád, hogy valamelyikben szenvedsz.

2021. márc. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
23%

#1 vagyok igen lelassítok akar 30 ra is mert így érzem biztosagosan


Teljesen más vezetni a saját autódat mint másét


A kölcsön autót úgy értem a szomszéd asszonyé

2021. márc. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Én írtam is, hogy én sem vagyok nevezhető normálisnak, ezt beismerem. Ettől függetlenül én senkit sem teszek idegbeteggé. Én nagyon türelmes és nyugodt ember vagyok, de az ilyeneket kirángatnám az autóból, majd felgyújtanám a kocsit.
2021. márc. 7. 18:34
 10/33 anonim ***** válasza:
Én például ha idegen városban vagyok akkor is kicsit lassabban megyek mert jobban figyelek a táblákra az út felfestésre a többi autóra a cîmre,hogy hova kell menni
2021. márc. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!