Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy hívják azt a pszichikai...

Hogy hívják azt a pszichikai zavart, amikor valaki 30 km/h-val közlekedik az 50-es táblánál?

Figyelt kérdés
Én sem vagyok normális, azt bevallom, de nem tudom megfejteni az ilyen emberek gondolkodását. Sajnos egyre többször megtapasztalom ezt, a végén meg ők csodálkoznak azon, hogy addig tartom a kezemet a dudán, míg fel nem gyorsítanak.
2021. márc. 7. 18:21
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
72%
Az érem két hülye oldala: a tötymörgő és az elmebeteg.
2021. márc. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
33%

"egyszerűen ennyivel érzi biztonságosnak"


Ha valaki még a minimummal sem tud közlekedni, ott már szerintem szögre kéne akasztani a slusszkulcsot. Főútvonalon akármit is érez k*rvára nem biztonságos, ha hatvannal megy a szerencsétlen.


(természetesen kivétel ez alól a műszaki probléma, vagy, ha mondjuk a látási viszonyok ezt indokolják)

2021. márc. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

11

Ha nincs a tötymörgő, akkor nincs elmebeteg sem. Legalábbis eggyel kevesebb lenne általam, az biztos.

2021. márc. 7. 18:36
 14/33 A kérdező kommentje:
Egyébként egy 10 ezres városkában történt, ahol a normális ember 60-nal halad (még nem mérik be + kmjelző tévedése), de mindig akad legalább egy, aki ebben a rohadt városban él, tehát nem új neki a terep, mégis rohadt lassan megy.
2021. márc. 7. 18:39
 15/33 anonim ***** válasza:
79%
Millió meg egy oka lehet. Ha annyira rá vagy csavarodva a sportkocsikra, akkor előzd meg őket aztán kész. Én is ezt csinálom
2021. márc. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

15

Azt nem merem, mert nem belathato az utszakasz.

2021. márc. 7. 19:01
 17/33 anonim ***** válasza:
42%
Normalis embernek aki nem akarja feleslegesen szennyezni a kornyezetet. Ezenkivul az 50 az nem kotelezo, hanem az elmeleti maximum. Szerintem mindenhol 30-ban kene maximalizalni a gepjarmuvek sebeseget.
2021. márc. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

17

Szerinted az autó többet fogyaszt/több káros anyagot bocsát ki 30-nál, mint 50-nél? Van egyáltalán jogosítványod?

2021. márc. 7. 19:27
 19/33 anonim ***** válasza:
37%

Én ismeretlen helyen megyek lassan, ha pl tudom hogy mindjárt le kell térnem, de nem vagyok biztos, hogy hol.

Sose tudhatod miért megy lassan az előtted lévő.

Terhesen volt, hogy olyan rosszul lettem az autópályán, hogy 100km alatt 5x hánytam. Nem nagyon mentem akkor 70nél többel.

Mielőtt valakit kitépnél a kocsiból gondolj bele, lehet nyomós oka van rá.

2021. márc. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

17

Azért létezik a 50-es limit, mert a fogyasztás szempontjából a 40-80 km/h sebesség az ideális. 30 km/h-nál többet fogyaszt a kocsi, sokkal lassabb a haladás is.

2021. márc. 7. 19:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!