Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők és férfiak miért csak kb....

Nők és férfiak miért csak kb. 30 éves korukig szépek?

Figyelt kérdés

Azt figyeltem meg hogy 30 év felett mintha elkezdenénk eltorzulni, olyan furcsán kezdünk kinézni, mintha a 20-as éveink kinézetéhez képest ilyen toldozott foltozott silány másolataivá válnánk.


pl. mondjuk te voltál a helyes, sportos jóképű pasi az egyetemen, most meg akármit csinálsz, még ha sportolsz is, akkor is csak egy "öreg" pasi maradsz aki kétségbeesetten próbál formában maradni.


Vagy hiába te voltál a legjobb csaj, most olyan furává válik hogy próbálsz szép maradni, de akármit csinálsz, nem tudsz olyan szép lenni mint 20 évesen, mindig csak egy silány öregedő másolat marasz.


És ez az egész olyan szomorú.



2021. márc. 8. 01:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem meg a gondolkodásodon kéne változtatni mert egyáltalán nem törvényszerű, hogy rosszabbul nezel ki 30 után. Nem maradunk örökké 20 évesek és ez a normális, ez nem azt jelenti, hogy később nem is önmagunk vagyunk csak silány másolat.
2021. márc. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nincs ebben semmi szomorú, ez az élet rendje, és egy 50-es nő/férfi is tud nagyon jól kinézni, ugyanúgy vigyázhat az alakjára, öltözhet csinosan. Én személy szerint az idős (itt már a nyugdíjasokat értem) embereket is nagyon aranyosnak találom ahogy mosolyognak a kis kalapjukban :D Nem csak egyféle szépség létezik.
2021. márc. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%

Addig kiélik magukat: állandó szex, drog, alkesz, csajozás-pasizás, éjszakázás.

Amúgy szerintem a nők érdekes módon inkább 35-től fölfele kezdenek szépek lenni.

2021. márc. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos így van megalkotva az emberi test. Bármit teszünk megöregszünk. Megfelelő életformával lehet kicsit késleltetni a dolgot, de azt sem sokáig.
2021. márc. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én már láttam olyan kisugárzású 50+-is nőt, hogy a legtöbb nála fiatalabb elbujhatna a háta mögött. Egyáltalán nem törvényszerű szerintem.

Lehet félsz az oregedestol és a pszichéd miatt látod őket "csunyabbnak".

2021. márc. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálad van baj a toronyban. Én rengeteg csinos 40-es nőt látok szép arccal és jó alakkal. De rengeteg helyes 40-es férfit is.
2021. márc. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Kései Sirató ***** válasza:
85%

30 éves koráig mindenki szép? Kétlem! Rengeteg az elhízott, deformálódott fejű férfi és nő is , sőt már sok gyerek is. Van aki csupa pattanás, anyajegy, stb.

Nem életkorfüggő a szépség.

40 fölött is nagyon sokan szépek.

Ápoltsággal lehet javítani a megjelenésen.

Próbálj tornázni, sportolni, egészségesen táplálkozni és ne dohányozz, kérdező!

2021. márc. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 32 vagyok, de nem látok magamon sok változást a 20-as éveimhez képest. Ugyanúgy a mindennapi életem része a sport, ugyanúgy rendesen eszem stb. Nem lóg semmim, nem vagyok ráncos és semmi bajom. Azért 30 évesen nem kellene úgy viselkedni, mintha fél lábbal a sírban lennél. :D


De igaza van az előttem szólónak, rengeteg ronda húszéves van, és rengeteg jól kinéző ötvenes. A főnököm 45 éves férfi egyrészt meg sem mondanád róla, másrészt meg teljesen jól néz ki, látszik, hogy ad magára.

2021. márc. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Biológia, érdemes olvasni.


Fiatalon azért vagy "szép", bár ez is relatív, mert a sejt megújuló folyamatok még működnek. 20-as évek vége felé ez a folyamat fokozatosan lassul, mondhatni 30 éves kor után a szervezet elkezdi szépen lassan leépíteni önmagát.

2021. márc. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
De ez miert szomoru? Szeretnel orokeletu lenni tan?
2021. márc. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!