Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők és férfiak miért csak kb....

Nők és férfiak miért csak kb. 30 éves korukig szépek?

Figyelt kérdés

Azt figyeltem meg hogy 30 év felett mintha elkezdenénk eltorzulni, olyan furcsán kezdünk kinézni, mintha a 20-as éveink kinézetéhez képest ilyen toldozott foltozott silány másolataivá válnánk.


pl. mondjuk te voltál a helyes, sportos jóképű pasi az egyetemen, most meg akármit csinálsz, még ha sportolsz is, akkor is csak egy "öreg" pasi maradsz aki kétségbeesetten próbál formában maradni.


Vagy hiába te voltál a legjobb csaj, most olyan furává válik hogy próbálsz szép maradni, de akármit csinálsz, nem tudsz olyan szép lenni mint 20 évesen, mindig csak egy silány öregedő másolat marasz.


És ez az egész olyan szomorú.



2021. márc. 8. 01:23
1 2
 11/12 anonim válasza:
0%
genetika
2021. ápr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
55%

31 éves nő vagyok. Személyit kértek tőlem a Lidlben 1 sörért. Szal minimum 17-nek néztek. Jegyet veszek, mindig megkérdezik, hogy diák? Ismeretlen megkérdezi, hogy hol tanulok. Megkérdeztem, hg mégis mennyinek néz? 20-nak...


Egyetemista koromban ha elmentünk bulizni, személyit kértek mindig. Attól függ hogyan élsz! Mindig egészségesen eszek, sportolok, futok, kondizom, úszom!


A lelkiállapot is sokat számít. Amikor meghalt az anyukám 56 évesen koronavírusban, egy hónapig kb 5 évvel öregebbnek láttam magam...

2021. ápr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!