Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha Asperger-szindrómás autistá...

Ha Asperger-szindrómás autisták lennétek, felvennétek az utcára a maszkot? Csak mert én nem veszem föl mert semmi értelmét nem látom a szabadban. Egy Asperger-szindrómás autista

Figyelt kérdés
2021. márc. 8. 01:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
27%
Én sem látom értelmét. Aki nem beteg, annak nem kellene.
2021. márc. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Jó, azért ha tömeg van, akkor LEHET van értelme neki, de az UTCÁN ahol senki nincs, vagy ha valaki szembejön akkor ki lehet kerülni, ez egy őrület. Sosem gondoltam volna, de most örülök, hogy autizmus spektrum-zavarom van... Mégha a legenyhébbb is....
2021. márc. 8. 01:34
 3/23 anonim ***** válasza:
25%

Nem bántásból írom, de nekik egyedi elképzelésük van a világról, néhány dologról, így van, aki nagyon ragaszkodik egy adott dologhoz, vagy épp ellenkezik ellene.

Tehát innen nézve nagy harcom lenne nekem is...

2021. márc. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
Nem hiszem, hogy az aspergerességet direkt összefüggésben a kivagyiságoddal.
2021. márc. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%

Ennek mi köze van ahhoz, hogy aspergeres vagy? Főleg amikor már minden második ember aspergeres az interneten.


Tény, hogy ha nincs körülötted senki akkor értelmetlen hordani de nem fogok belehalni ebbe a pár hétbe ha hordanom kell.

2021. márc. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Van tagsági igazolvány, mivel tudom igazolni az állapotomat, ezért kivételt képezek a közlönyben megadott kötelezettség alól, tehát nekem nem kell viselni! Én vagyok a fogyatékos, mégis én tudom egyedül a jogszabályokat?
2021. márc. 8. 09:36
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem venném fel. Max a buszmegállókban.
2021. márc. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
37%
Tagsági? Ez már valami klubb szinten megy?
2021. márc. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
16%

Komolyan létezik aspergeres igazolvány, ami mentesít mondjuk a maszkhordás alól?

Ha vége ennek a covidos időszaknak a laktózintolerancia mellé csináltatok egy ilyet is.

2021. márc. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Az aspergeresnek is ugyan úgy fel kell vennie habár nem tudom hogy ha vki tudja magát igazolni hogy aspergeres elengedik e neki ezt
2021. márc. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!