Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha Asperger-szindrómás autistá...

Ha Asperger-szindrómás autisták lennétek, felvennétek az utcára a maszkot? Csak mert én nem veszem föl mert semmi értelmét nem látom a szabadban. Egy Asperger-szindrómás autista

Figyelt kérdés
2021. márc. 8. 01:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
5%
Szemüvegesként mondom, hogy rohadt idegesítő, amikor egész nap szenvedek a maszkkal, meg igazgatom, hogy ne párásodjon be, erre van, aki mindenféle kártyákkal villog, hogy ne kelljen viselni, mert nincs hozzá kedve. És most nem azokról beszélek, akik alacsonyan funkcionáló autisták, mert náluk megértem, hogy nem lehet nekik elmagyarázni, de te teljesen értelmesen kommunikálsz, megeszem a kalapom, ha az IQ-d nem éri el a normálisat. Más sem szereti viselni, mégis felveszik.
2021. márc. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
#21, uh micsoda trauma, szemüveg és maszk...
2021. márc. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

"Más sem szereti viselni, mégis felveszik."


de én nem :)


"megeszem a kalapom, ha az IQ-d nem éri el a normálisat."


130 körül értem el a teszten.

2021. márc. 20. 22:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!