Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 13 év után van értelme elmonda...

13 év után van értelme elmondani egy ekkora titkot?

Figyelt kérdés

A feleségemmel 13 éve vagyunk együtt és igazából szerintem a mai napig nem tudja, hogy középiskolában kétszer évet ismételtem... :D Nem nagy titok, de valahol belül zavar, hogy nem tudja. Nem számít igazából, mert lekopogom, de nagyon jól megy a vállalkozásunk már több, mint 10 éve, így totálisan irreleváns ilyen szempontból. Állítólag jó is vagyok abban amit csinálok, bár semmi köze ahhoz amit az iskolában tanultam. Az érettségim azért megvan persze, ráadásul egy 4-esem volt, a többi jeles, mert a két osztályismétlés után átvittek a szüleim egy másik iskolába. De ez már a múlt.

Van értelme ezt elmesélni...? Nyilván nem tudhatjátok, hogy milyen ember az én kis drágám, még én magam sem tudom, hogy csak nevetne az egészen, vagy kiakadna, esetleg zuhannék-e a szemében amiatt, hogy titkolóztam és/vagy amiért osztályt kellett ismételnem.



2021. márc. 8. 17:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Ugyanmár!Szerinted mit számít ez?Ha normális akkor nem akad ki egy ilyen apróságon.Az lenne a gáz ha megcsaltad volna.Azon ha kiakadna azt megérteném.De ezen?😊😊
2021. márc. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Az én párom azt mondaná: jól van szívem, nincsen semmi baj, az a lényeg most hol vagy az életben.

Szóval elég gáz, ha te 12 év után nem tudom mit reagálna a feleséged.

2021. márc. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%
Én nem szoktam a kudarcokat elmondani. Csak azt látja, hogy milyen jó vagyok abban amit csinálok, hogy hányszor voltam padlón, hogy hányszor akartam feladni, azt nem. Én is erre gondoltam, hogy nem kell, hogy zuhanjak a szemébe, ha nem muszáj.
2021. márc. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mondd el neki. Biztos nem fog azon kiakadni, hogy középiskolában 2x évet ismételtél. Szerintem mondd el neki!
2021. márc. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha 13 évig nem mondtad el, akkor szerintem most már teljesen felesleges 🤷‍♂️
2021. márc. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is valami megcsalós sztorira számítottam. Ha az én pasim/férjem vallana be ilyet kéztördelve, valószínűleg kicsit ki is nevetném, amiért azt gondolta, hogy ez változtat közöttünk bármin is. Ha a lelkednek könnyebb lesz tőle, elmondhatod, de kétlem, hogy lesz negatív következménye.
2021. márc. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon aranyos. :) Én sokkal durvábbra gondoltam. Ismerősi körben olyanok derülnek ki-amúgy másnak nincsen köze hozzá, hogy elájulnál. :D :(
2021. márc. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Igazából ezt a környezetemben senki sem tudja, sőt az egész világon feltehetően csak a szüleim és a tanáraim akik megvágtak... :D Érdekes olvasni így névtelenül a reakcióitokat, eléggé megosztó, de érdekel mindenkinek a véleménye.

Marha közhelyesen hangzik egyébként amikor - hozzám mérve nyilván ezerszer - sikeresebb emberekről derül ki, hogy kicsapták az iskolából, nem fejezte be a sulit és átlag magyar mércével mérve az én vállalkozásom is sikeresnek mondható, de valahogy nem érzem benne ezt a móka-faktort mégsem.

2021. márc. 8. 18:22
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem olyan titok, amitől tönkremenne egy kapcsolat, vagy sértődés lenne, hogy eddig miért nem említetted. Engem a párod helyében nem érdekelne egyáltalán, nem néznék máshogy a férjemre az biztos. Biztos van olyan, aki igen, de szerintem aki 13 éve jóban-rosszban a szerető társad, az nem tartozik ezek közé az emberek közé:) Megteheted, hogy nem mondod el neki, szerintem ezt simán megtarthatod magadnak, nem leszel ettől rosszabb ember vagy férj. Viszont gondolom nyomja a lelked és ezért lehet, hogy megkönnyebbülés lenne elmondani neki. Szerintem nem veszíthetsz vele semmit, csak jobban érezheted magad tőle és végleg lezárhatod a múltadnak ezt a részét.
2021. márc. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elfelejteném magam is ezt az esetet. Ha persze tesztelni akarod, kíváncsi vagy a reakciójára elmondhatod. Te mit reagálnál, ha az ő titka lenne ez?
2021. márc. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!