Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme elmondanom neki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme elmondanom neki, hogy mennyire össze vagyok törve?

Figyelt kérdés
Pár hónapig beszélgettem egy fiúval, és én tényleg azt hittem, hogy kölcsönösen bejövünk egymásnak, mert volt egy csomó rá utaló jel. Erre kb két hónapja egyszerűen közölte velem, hogy én csak egy vagyok a sok barátja közül. És talán azért, mert annyi hónapig azt hittem, hogy máshogy kedvel, teljesen 'kiakadtam'. Semmire se tudok koncentrálni, semmi se köt le, mert állandóan szomorú vagyok, és fogalmam sincs, hogy oldhatnám meg ezt a helyzetet. És nem tudom, hogy megkönnyebbülés lenne-e, ha elmondanám, hogy tulajdonképpen belé szerettem, mert csak azt tudja, hogy bejön nekem.

2017. febr. 21. 07:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
17 évesek vagyunk.
2017. febr. 21. 07:33
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Az őszinteség sosem rossz dolog. Mondd el neki, hogy szereted, mondd el azt is, hogy amióta ezt mondta, azóta nem találod a helyed.
2017. febr. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem biztos jó dolog elmondani, ha tudja hogy neked ő bejön, és közölte csak "egy vagy a sok közül" akkor valószínű nem szerelmes beléd. Ha ő szeretne, tenne érted!
2017. febr. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: ezzel teljesen tisztában vagyok, hogy reménytelen, már csak azért beszélnék vele, hogy megpróbáljam lezárni ezt az egészet.
2017. febr. 21. 09:02
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Inkább keress mást. Annyi fiú van még!
2017. febr. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Stark2000 ***** válasza:
33%

Ha neked úgy könnyebb, zárd le. Magadban letisztázni tudom milyen nehéz mert én is ebben a cipőben jártam csak lánnyal szemben..


17F

2017. febr. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Stark2000 ***** válasza:
34%

*Isten áldja a jó fogalmazásomat.


Szóval mond el neki, és úgy zárd le. Tisztázd le vele, hogy mi van.

2017. febr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Ne mondd el, felesleges.
2017. febr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak magadat aláznád meg ezzel. Akkor a fájdalom mellé még szégyen is társulna, nem hinném hogy az jobb. Neki ugyan nem lesz bűntudata, ha ebben reménykedve mondanád el, hogy akkor neki is legyen rossz.
2017. febr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges elmondanod neki. Igazándiból az előttem szólóval tudnék egyetérteni a leginkább, hogy ha elvileg szereted őt, akkor ne keltsél benne bűntudatot, azzal hogy el kelljen küldenie, mikor egyértelműen jelezte már, hogy nem szeretne veled kapcsolatot. Annyit tehetsz szerintem, hogy tanulsz belőle, hogy talán mit csinálhattál volna másképp, hogy megkedveljen, hogyan csinálják azok akikkel tudod, hogy összejönne, mindezt azért, hogy ne kelljen még egyszer átélned ugyanezt. Másrészről pedig vedd tudomásul, hogy ugyanolyan értékes vagy most is, mint bármikor máskor, hogy ettől függetlenül te egy igazán szerethető emberke vagy. Sőt szeresd őt barátilag, viccelődj el ezzel a dologgal, mondd azt neki, hogy mizu pasim, aztán ha hülye fejet vág, hogy ne csináld, akkor mondd azt, hogy nyugi megérted, hogy nem úgy kedvel, és csak vicceltél. Hidd el még lehet a végén tényleg megkedvel.
2017. febr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!