Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent a te szemszögedből,...

Mit jelent a te szemszögedből, ha valaki kicsit furcsa, de a jó értelemben?

Figyelt kérdés

2021. márc. 9. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, mint például Claudius császár volt. Zseniális, jólelkű, és furcsa a maga módján.
2021. márc. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Különleges
2021. márc. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én pont a jó értelemben vett fura embereket keresem. De mondhatjuk rájuk akár azt is, hogy bolondosak, bűvösek, vagy ezeknek a szinonimáit is. Fontos megjegyeznem, hogy a fura jelzőt nem a biológiai, illetve fizikai jegyekre értem, hanem inkább a belső értékekre. Aki személyiségileg, vagy életvitelileg fura, de külsőleg nem mondod meg róla ezt a különleges oldalát soha se. Egyébként engem is szoktak jó értelemben vetten furcsának tartani. Amit még szoktam másoktól hallani, az a pozitív különc. Igazából én örülök neki, ha ilyennek látnak az emberek, ugyanis teszek is azért, hogy jó értelemben vett különc, vagy furcsa legyek. És talán ezért is keresem az ilyen embereket is. Persze mindenki más értelemben furcsa, én se feltétlen olyat emberek társaságát keresem, aki ugyanolyan, mint én. De mindenképp olyat, aki ténylegesen egyszerű és furcsa, mint amire én is törekszem. Hiszen az egyszerű szép, a furcsa pedig csodálatos jellem a maga módján.


20/F

2021. márc. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyasvalakire szoktm használni ezt a szót, aki meghökkentő, vagy sajatos humora van, de alapvetően jó szándékú, kedves.
2021. márc. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aspergeres.
2021. márc. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk Cassie a Skinsből. :D De furcsának millióféleképpen lehet lenni, úgyhogy nem tudok olyan választ adni, hogy x vagy y tulajdonság szükséges hozzá.
2021. márc. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!