Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gondot okozna neked ismerkedés...

Gondot okozna neked ismerkedéskor (akár barátság vagy párkapcsolat), ha az illető roma?

Figyelt kérdés

2021. márc. 10. 09:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
58%
Igen. És itt akárki akármit mond, a valóságban 10 emberből 8 nem kezd romával.
2021. márc. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%

Én általában elővigyázatos vagyok az emberekkel.

Borsodi településről származom és bőven volt negatív élményem. Viszont azt is láttam, hogy a normális cigányoknak miért nehéz beilleszkedni.

Most abba is belemehetnénk hogy az integrálásukra szánt összegek hová tűntek el stb stb.

Nem védeni akarom őket, sajnos ez egy elég nehéz téma.

Viszont vicces, hogy felnőttként jóval több atrocitás ért nem cigány emberek részéről.

Részeg kamaszok (fiúk) belém kötöttek, követtek, minden ok nélkül poénból le-ringyóztak, de volt hogy durvábbat akartak. Ez többször is előfordult, és mindegyik alkalommal jól öltözött-szituált nyomorultakról volt szó. Az egyiknél halálfélelmem is volt, szerencsére jött a busz. Világos nappal.

Minden ok nélkül =ismerősök szerint, o hát csak részegek voltak, van ilyen, minek mentem arra (arra dolgoztam). Ha cigányok lettek volna akkor meg "na ugye a vérük hajtja, mind ilyen".

Felnőtt férfiak beszólogatásai, ez kb heti szintű. Az a nagy bűnöm, hogy nagy a mellem, és akárhogy takarom ezeknek akkor is csak r-nc vagyok, akit lehet alázni.


Az a baj, hogy rengeteg magyar (nem cigány) férfi is semmibe nézi a nőket, vagy jó szórakozásnak találja "bántani" a haverokkal hiszen az mulatságos, nekik jár ez, a nő meg mehet a levesbe kit érdekel mit érez utána évekig, legalább volt pár jó órájuk...

Akkor mit várunk a cigányoktól.

2021. márc. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
68%
Barátság még csak- csak, ha abba a ritka 1%-ba tartozik, akik normálisak, de párkapcsolatra nem valószínű.
2021. márc. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
31%
Csak ha Márió akarna velem ismerkedni,akit csak a pia meg a nők érdekelnek,na vele biztosan nem...
2021. márc. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
43%
Nekem gondot okozna, nem is kicsit.
2021. márc. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
84%

#9 Például azért, mert ismerek elég, magát nagyon kis jóságosnak, rendesnek tettető retek embert is meg ismerek egy csomó gusztustalan rosszindulatú férget, ráadásul a saját családomon belül. Mind fehér. Egy roma vagy egy akármilyen csak akkor tudja őket überelni, ha megöl még amellé, amit ezek műveltek velem.


Ha nem lettem volna nyitott anno, csak a fertő getzi rokonaim lennének a mai napig mellettem. Minden családon kívüli kapcsolathoz nyitottság kell. Mihez több, mihez kevesebb. Elég fehér szutyokkal találkoztam, ideje valami mást is kipróbálni. Elég volt már a "papíron jobb" emberekből.

2021. márc. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. márc. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
25%
Messze el kell kerülni őket. Saját fajtádból válassz!
2021. ápr. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem. A magyar átlagnál amúgy is nagy teljesítmény szexistábbnak, erőszakosabbnak és igénytelenebbnek lenni.


Magyarországon az alkoholizmus "nemzeti érték", mindig piával vannak tele az akciós újságok is, a hagyományőrzésnek is sarkalatos pontja a vedelés. De ha cigány iszik, akkor az már züllés.


Novák Katikáék és az önjelölt prókátoraik női princípiumról beszélnek, hogy a nők boldogtalanok lesznek, ha egyenlő béreket akarnak, mindenre az a megoldás, ha a nő a férfi oldalbordája marad, szül, gyereket nevel, csinosítgatja az otthont, és kiszolgálja az urát, és nem akar komoly karriert. Ha egy cigány mondja ezt, akkor primitív vadember, akihez képest a fehér férfiak hirtelen rohadt nagy feministák lesznek.


A legtöbb ember kínzásnak veszi a takarítás gondolatát is, jó ha hetente egyszer porszívóznak. Sok család van, ahol a férfi mosógépet nem tud bekapcsolni. Az emberek vagy fürdés helyett használják a dezodort, vagy egyáltalán nem ismerik a dezodort. Több napos szétizzadt, agyonnyűtt, csálén álló ruhákban, fésületlenül mennek ki az utcára. Ha cigánynál van ez, akkor ez a suttyóság jele.


Ha fehér ember csapja ki a hisztit, üti meg a párját, akkor a felindultsága jogos, és biztosan megvan az oka annak is, hogy nem bír a kezével. Jóváhagyják, mi több; éljenzik a tettét, az áldozatot hibáztatják. Ha cigány csinálja, akkor agresszív állat, akit ki kéne bszni egy lakatlan szigetre. :)


Valódi erkölcsi tartás helyett itt inkább kettős mérce dolgozik.

2021. aug. 21. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!