Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent az ha egy lány azt...

Mit jelent az ha egy lány azt mondja egy srácnak, hogy különleges?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nagyon összeszeretnék jönni, de még úgy tünik, hogy igen csak kéreti magát. Szóval mondta, hogy kedves vagyok számára, és nem kéri hogy esetleg várjak rá, tegyem azt amit jónak látok mert jelen pillanatban nem akar kapcsolatot és ekkor mondtam, hogy okés akkor várok még, hogy jobban megismerjük egymást stb és erre mondta, hogy különleges vagyok. Szerintetek mi legyen a következő lépés azon kívül, hogy várjak? (Idióta válaszolók kíméljenek köszönöm!)

2016. okt. 3. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Azért mondta, mert te vagy az első, aki azt mondta neki, hogy hajlandó várni rá és jobban megismerni őt.
2016. okt. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Azért mondta, mert a legtöbb fiú lelépett volna és próbálkozna másnál.
2016. okt. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben de akkor ez jelent valamit mármint van-e esélyem.
2016. okt. 3. 14:53
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudom, hogy van-e esélyed. Ha azt monda, hogy nem akar kapcsolatot, akkor nem biztos, hogy van esély.

Mondjuk jó lenne tudni, hogy miért nem akar. És hogy van-e esély arra, hogy változtat ezen az elhatározását.

2016. okt. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"és nem kéri hogy esetleg várjak rá, tegyem azt amit jónak látok "


Nincs esélyed, nem találkoztam olyan csajjal aki azon gondolkodott volna h össze jönne-e az illetővel amikor tetszik neki. Max pár hetes ismeretség esetén. Amiben te vagy az a kőkemény friend zone kedvel annyira h nem akar megbántani, ezért nagyon finoman küld el, de nem akar tőled semmit.

2016. okt. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A következő lépés mondjuk, hogy suli után hazakíséred és viszed a táskáját. Vegyél neki valamit, a csokit minden lány szereti. Vegyél egy gyertyát is, hátha egyik este felhív magához, aztán tarthatod nyálcsorgatva, amint pettingelnek (vagy mást művelnek) a barátjával - tudva mindazt, hogy előtte korrektül és egyértelműen megmondta, hogy nem akar tőled konkrétan semmit.

Ebből adódóan már a kérdésed is idiótaságnak, mégis már most nyilván idiótának gondolsz, pedig tök egyértelmű, hogy csak azért fordultál ide hülyeséget kérdezve, hátha valaki akár egy betűvel is hozzájárul a nyomulásodhoz.

Há' nem fog. Marad a gyertya. Pacsi!

2016. okt. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!