Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen diszkriminációk,bántáso...

Milyen diszkriminációk,bántások érik a hétköznapi életben az erősen túlsúlyos nőket?

Figyelt kérdés

Milyen nehézségekkel kell megküzdeniük,amivel az átlagos alkatúaknak nem.

Közlekedés,szórakozás,vásárlás stb.

Kíváncsi vagyok az ilyen nők életére,érzéseire.



2021. márc. 10. 12:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Keress rá a youtubeon a My 600-lb Life sorozatra.
2021. márc. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

A legrosszabb az állandó beszólogatás és a lenéző pillantások.

Minden más semmiség, legalábbis én most hirtelen nem tudok olyat mondani ami nehézség lenne. Mindent ugyanúgy csinálok mint bárki más (közlekedés, vásárlás), mondjuk bizonyos helyekre eleve nem járok, pl uszodába, pedig nagyon szeretek úszni.

2021. márc. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%

Talán ír majd ilyen nő is, én nem vagyok az, még csak nő sem, de szerintem sajnálkozva, vagy megvetéssel néznek rá, összesúgnak a háta mögött, esetleg hangos megjegyzést is tesz az ostobább fajta.

Szerintem sem jó az elhízás, nem is szép, egészségtelen is, ha valaki feltűnően nagy én is megnézem, de megjegyzéseket nem tennék. Nem tudom mitől lesz valaki ilyen, lehet, hogy küzd ellene, csak nem ismeri a helyes módszert. Az viszont nevetséges, amikor egy ilyen ember valami péksüteménnyel a kezében sétál, vagy sorban áll a lángososnál.

2021. márc. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 65 kilósan is beszóltak. 65 kiló voltam 170 cm-hez.

Főleg nők amúgy. Nagyon alja módon tudnak viselkedni bizonyos nők, ha látják, hogy a másik nőn van akár kisebb túlsúly is.

Ja meg sörhasú férfiak. De komolyan. Alsó hangon 140 kilós férfi az utcán " na mi van kismalac". :D Mi a..?

2021. márc. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Ismerem a sorozatot,de az Amerika,hogy sokkal toleránsabbak a kövér emberekkel.

2-es,teljesen megértelek.Sajnos sok a primitív ember,de nehéz lehet függetleníteni magát az embernek a beszólásoktól.

Volt már extrém túlsúlyos kedvesem,s neki is beszóltak még akkor is,amikor velem volt.

Volt olyan,hogy elsírta magát.

Megértem azt is,hogy nem mész uszodába,bár ugyanúgy jogod lenne hozzá,mint bárki másnak.Ez nem a te szégyened,hanem azoké,akik sértegetnek.

2021. márc. 10. 12:54
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Négyes vagyok. Van nagyon elhízott nő, akit ismerek. Ő teljesen leszegett fejjel jár az utcán. Nem néz rá senkire. Ebből lehet következtetni. De mondom nem kell ahhoz 80-100 kiló, hogy nőként becsmérlő beszólásokat kapj a súlyodra vagy "segítő szándékú" tanácsokat.

Tegnap volt pont egy kérdés, ahol a kérdező srác mellékelt egy fotót egy görnyedő, ülő lányról, hogy ez már túl duci, a csaj maximum ha M-es ruhákat hord.

2021. márc. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Sajnos ilyen társadalomban élünk,bár általánosítani nem szabad.

Ahogy feljebb írtam,volt egy rendkívül kövér kedvesem,őt sokszor ledisznózták,hájpacnizták. Persze,hogy bántotta,nulla volt az önbizalma.

2021. márc. 10. 12:58
 8/22 anonim ***** válasza:

4-es! Nem csak a súly-magasság számít, egy sportoló nő lehet 170cm-hez akár 80 kg is úgy, hogy senki nem mondaná kövérnek. Mondjuk a 170/65 elvileg abszolút jónak tűnik, furcsa, hogy ilyent mondanak.

A nők egymás között meg lehet, hogy a rivalizálás miatt kötnek bele minden apróságba, szerintem pl aki egyértelműen elhízott, azt már nem bántják annyira, mert nem tartják ellenfélnek.

2021. márc. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%
Azta, ezen a 170/65 ön nagyon meglepődtem. Én 172 hoz vagyok 80 és még sose szóltak be, se más lányok, se fiúk. Tudom ez annyira nem válasz a kérdésre, csak ez meglepett.
2021. márc. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Hát gondolom jóval nehezebb a mozgásuk, mintha súlyokkal kéne sétálnunk
2021. márc. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!